fbpx

KSU viešėjo delegacija iš Lenkijos


img_0663a

Nuotraukoje iš kairės: prof. dr. Arūnas Augustinaitis, prof. dr. hab. Monika Jaworska-Witkowska, Darius Verbyla ir prof. dr. hab. Lech Witkowski.

Šią savaitę Kazimiero Simonavičiaus universitete viešėjo delegacija iš Kujawy ir Pomorze universiteto Bydgoščiuje (Lenkija): Kujawy ir Pomorze universiteto Bydgoščiuje Socialinių mokslų ir filolofijos fakulteto dekanė prof. dr. hab. Monika Jaworska-Witkowska, prof. dr. hab. Lech Witkowski bei dr. Marta Małecka. Svečiai dalinosi savo patirtimi bei gerąja praktika.

Lenkijos aukštojo mokslo sistemoje plačiai išvystytas privačių universitetų tinklas. Kujawy ir Pomorze universitetas Bydgoščiuje yra vienas iš lyderiaujančių privačių universitetų šalyje. Universitetas, turintis tris padalinius – Socialinių mokslų ir filologijos, Teisės, administravimo ir ekonomikos bei Technikos –  vykdo bakalauro ir magistro studijas. Kujawy ir Pomorze universitetas Bydgoščiuje išsiskiria aktyvia projektine veikla, įtraukiančia akademinę bendruomenę, vietos jaunimą, vaikus, senjorus bei savo srities profesionalus. Vykdomi tokie projektai kaip Vaikų universitetas, Jaunimo kongresas, „Academia pro publico bono“ bei kt., kurių metu įvairios visuomenės grupės skatinamos diskutuoti apie miesto ar tam tikrų socialinių grupių gyvenimo gerinimą, ateitį, perspektyvas, taip pat įgyti naujų žinių, dalintis patirtimi.

KSU kartu su Kujawy ir Pomorze universitetu Bydgoščiuje, Kirgizijos nacionaliniu universitetu ir Rumunijos Vokiškuoju Sibiu universitetu yra pasirašęs keturšalio bendradarbiavimo sutartį, skirtą dalintis didaktine patirtimi, bendradarbiauti verslo, kultūros ir sporto srityse, gerinti studijų kokybę ir efektyvumą, stiprinti universitetų konkurencingumą ir užtikrinti mokslo, verslo ir inovacijų sąveiką.

Dalinkis:

GRĮŽTI