fbpx

KSU veidai: Studentų atstovybės prezidentė Margarita Bukina


Margarita Bukina

Dar visai neseniai naująja KSU Studentų atstovybės prezidente išrinkta Kūrybinių ir kultūrinių industrijų studentė Margarita Bukina. Rinkimų dieną juokavome, kad Margaritos prezidentavimo šūkiu galėtų tapti jos pačios ištarta frazė „Viskas bus gerai“!  Šis interviu apie Margaritą ir tai, kokią KSU SA norėtų matyti ji pati.

Visų pirma, sveikiname su naujomis pareigomis! Ar jau spėjai „apšilti“ KSU SA prezidentės vaidmenyje?

Sveiki! Ačiū labai už sveikinimus. Šiuo metu siunčiu Jums linkėjimus iš Vienos, Austrijos. Po rinkimų buvo tiek daug įvairių emocijų, ,,apšilti” dar nespėjau, tačiau kelionės dėka galėjau viską apgalvoti, leidau mintims susidėlioti į savo vietas, pasisėmiau naujų emocijų ir grįšiu pasiruošusi stropiai mokytis naujoms pareigoms. Nekantriai laukiu leistis į šį dar vieną gyvenimo išbandymą!

Papasakok apie save: ką mėgsti, ką veiki laisvalaikiu, ko kia asmenybė esi?

Esu tas naivus žmogus, kuris tiki, kad meilė yra tobulo gyvenimo eliksyras. Aš meilę jaučiu visur ir viskam: muzikai, pasauliui, šeimai, artimiems draugams ir nepažįstamiems žmonėms, gamtai, maistui, kelionėms, knygoms, filmams, sportui, menui, kitoms kultūroms ir t.t.

Manau, kad esu jautri romantikė, nestinganti užsispyrimo, drovi, bet drąsi asmenybė.

Studijuoju kūrybines ir kultūrines industrijas, vėlgi, tai labai susiję su menu. Sakyčiau, kad esu realistiška menininkė, bet dar nežinau. Kažkuria prasme savęs dar ieškau.

2 - Copy

Margarita Bukina

Kokių darbų pirmiausiai imsiesi kaip KSU SA prezidentė? 

Labai daug apie tai galvojau ir dar vis galvoju. Tikriausiai neskambės rimtai, bet juk kiekvienas žmogus yra labai skirtingas, kiekvienas buvęs ir būsimas prezidentas atneš į Universitetą kažką kitokio, o man vienas svarbiausių dalykų yra tarpusavio ryšys bei meilė vieni kitiems.

Rinkimuose minėjau, kad svarbiausia yra pradėti nuo pradžių: sutvirtinti mūsų mažą komandą. Jeigu būsim kaip vienas tvirtas kumštis, tai ir darbus visus tvirtai atlikinėsime. Taip pat iškart grįžusi pradėsiu mokytis naujų pareigų, kad kiekvieną savo žingsnį žengčiau užtikrintai.

Kokius pokyčius norėtum įgyvendinti KSU SA ir apskritai KSU?

Norėčiau padaryti taip, kad KSU SA būtų ta vieta, į kurią visi nori užsukti, kurioje susiburia šaunūs studentai, kurioje aidi juokas ir sklinda pozityvumas. Tuomet ir jokie darbai negąsdins, daug idėjų atsiras savaime. Man taip norisi visko pačio geriausios savo Universitetui, savo komandai, bet iš anksto labai nenoriu žadėti dalykų, kuriuos nežinia, ar galėsiu įgyvendinti. Paklauskite manęs šio klausimo po metų ir aš Jums atsakysiu ar įgyvendinau savo lūkesčius. O užsispyrimo man netrūksta, patikėkite manimi!

Kas tavo komanda?

Mano komandą sudaro labai labai talentingi žmonės, kurie per trumpą laiką padarė labai daug: Gabrielė, Goda, Dominyka, Ignas, Edgaras, Vitalijus, Bernardas. Ir visi kiti, kurie prisideda visada, kai labiausiai reikia pagalbos. Norėčiau konkrečiai įvardinti kuo kiekvienas išskirtinis ir ypatingas, tačiau papasakosiu Jiems žiūrėdama į akis.

20160727_133438955_iOS

Margarita Bukina

Esame ne kartą girdėję Tave dainuojant renginiuose. Ką Tau reiškia muzika? Kokį vaidmenį Tavo gyvenime ji vaidina?

Atradau dar vaikystėje, kad mano pagrindinis atsipalaidavimo, meditacijos ir idėjų pasisėmimo šaltinis yra muzika. Nors tiesa, namuose groju ir dainuoju tik tada, kai būnu visiškai viena, su savo mintimis, savo emocijomis. Todėl, jeigu išgirdote mane dainuojant viešai, galite būti tikri, kad man tai didelis perlipimas per save.

Apie ką šiuo metu svajoji?

Nupirkti tėčiui ir mamai kelionę. Šiuo metu tai mano pagrindinė svajonė, o kitas pasilaikysiu sau, nes laimė mėgsta tylą (šypsosi).

Dalinkis:

GRĮŽTI