fbpx

KSU veidai – nauja rubrika, pristatanti Universiteto žmones


KSU buria aktyvius, kūrybingus ir įdomius žmones, savo srities profesionalus ir siekiančius tokiais tapti. Tad šiuos mokslo metus pradedame nauja rubrika – „KSU veidai“, kuri padės geriau pažinti Universiteto bendruomenės narius, atrasti esamus ir būsimus kolegas. Pirmuoju interviu pristatome žmogų, kuriam naujieji mokslo metai žymi naują gyvenimo etapą –  pirmakursę Emiliją Jankeliūnaitę.

Trumpai prisistatyki.

emilija

Emilija Jankeliūnaitė, (asmeninio archyvo nuotr.)

Esu Emilija, studijuoju Mados industriją, gimiau ir augau Vilniuje. Esu draugiškas, bet kartais juodai užsispyręs žmogus.  Turiu savo nuomonę ir jei man kas nepatinka,  deja,  bet teks išgirsti apie tai (šypsosi).

Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Laisvą laiką dažniausiai leidžiu namie  su šeima ar draugais. Manau, kad geriausias laiko praleidimas – gera knyga su karštos kavos puodeliu.
Rugsėjis jau eina į pabaigą. Kaip prabėgo tavo pirmosios savaitės Universitete?

Tokios pirmosios savaitės Universitete tikrai nesitikėjau! Visi žmonės labai faini,  šilti,  norintys padėti ir suteikti kuo daugiau informacijos bet kokiais rūpimais klausimais, be jokių intrigų (bent kol kas!), labai maloni, draugiška atmosfera.

Kas paliko didžiausią įspūdį?

Kol kas didžiausią įspūdį paliko neeilinė Rugsėjo 1-osios šventė ir, kaip jau minėjau, nerealūs žmonės. Šventės metu buvo lengviau susipažinti su grupiokais,  kuratoriais,  susižinoti kas mūsų laukia studijoms prasidėjus.  Žaidimai,  muzika,  mini koncertėlis ir geras maistas padėjo rasti bendrą kalbą ir nuteikė optimistiškai laukti studijų.

Kodėl nusprendei pasirinkti studijas Kazimiero Simonavičiaus universitete?

Studijas KSU pasirinkau dėl mano norus puikiai atitinkančios studijų programos,  be kurios greičiausiai būtų tekę važiuoti mokytis į svečias šalis,  ko tikrai nenorėčiau.

Kaip manai, kokie bus tavo studijų metai?

Manau kad mano studijų metai KSU bus praturtinti gerų rezultatų,  draugiškų pokalbių ir puikių paskaitų, padėsiančių iki galo suvokti ką noriu veikti ateityje. Studijų metais save norėčiau realizuoti renginių organizavimo ir mados industrijos užkulisių srityse,  įgyti naujų kvalifikacijų ir žinių.

Kaip įsivaizduoji savo ateitį po studijų?

Ateityje esu tikra,  kad dirbsiu mados srityje.  100 proc. dar nežinau ką,  kur ir kaip,  bet tam čia ir esu – pasisemti žinių apie mados industriją ir atrasti save ir savo ateitį.

Dalinkis:

GRĮŽTI