fbpx

KSU Teisės fakultetas atnaujina Studentų mokslinės draugijos veiklą


KSU Teisės fakulteto Studentų mokslinė draugija (KSU TF SMD) – tai Teisės fakulteto padalinys, vienijantis išradingiausius, gabiausius bei inovatyviausius Teisės fakulteto studentus.

Pasitelkdami bendruomeniškumą bei nuoširdų darbą komandoje, siekiame įrodyti, jog mokslas nėra toks nuobodus, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. KSU TF SMD ne tik užsiima mokslo populiarinimu, tačiau padeda įgyvendinti teisines idėjas ir eksperimentus, puoselėti gerus santykius tarp narių ir produktyviai leisti laiką.  KSU TF SMD – visiems, kurie nori užpildyti laisvalaikį prasminga teisine veikla, realizuoti idėjas, bendrauti su motyvuotais studentais ir siekti asmeninio tobulėjimo.

,,Džiaugiamės, jog Studentų mokslinė draugija atgyja. Kartais būsimies studentams atrodo, jog teisės mokslas yra nuobodus ir neįdomus, jog turi tik daug skaityti ir mokytis atmintinai. Šiuos stereotipus laužysime kartu su studentais bei mūsų mokslininkais. Norime studentams bei visuomenei suteikti galimybę susipažinti su įdomiausiomis teisės mokslo asmenybėmis ir pažinti teisę kitu kampu“ – kalbėjo Teisės fakulteto prodekanas, SMD kuratorius Olegas Beriozovas.

Jau greitai prasidės KSU TF SMD organizuojamas atvirų paskaitų ciklas ,,Teisė kitu kampu“, sekite informaciją universiteto socialinėje medijoje.

Kiekvienas Teisės fakulteto studentas dėl narystės KSU TF SMD gali kreiptis tiesiogiai į kuratorių el.p. olegas.beriozovas@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI