fbpx

KSU studentai rengia turnyrą pasaulinio lygio žaidimų parodoje


GameOn nuotr.

GameOn nuotr.

 

Šį savaitgalį Vilniuje vyks žaidimų kultūros paroda „GameOn III“. Jos metu Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) studentai rengia didžiausią Lietuvoje kompiuterinio žaidimo „Hearthstone“ turnyrą.

Rugsėjo 16 ir 17 dienomis „KSU Hearthstone Cup“ turnyras į „Litexpo“ parodų ir konferencijų centrą sukvies iki šiol didžiausią šio žaidimo entuziastų būrį. Vienas iš turnyro organizatorių KSU studentas Aurimas Skruodis pasakoja, kad turnyro formatas kurtas atsižvelgiant į žaidėjų poreikius ir atsiliepimus: „Turnyro metu galėsime stebėti, kaip jungiamas virtualaus ir gyvo renginio turinys – žaidimas bus transliuojamas tiesiogiai, žaismą gyvai aiškins komentatoriai.

Tikimės, kad kiekvienas „GameOn“ dalyvis, kuris žais „KSU Hearthstone Cup“, o galbūt tik stebės ir palaikys savo draugus, ras naujų bendraminčių bei pasidalins savo patirtimi“, – sako A. Skruodis.

Turnyrą sudaro trys etapai: jau įvykusi online atranka, ir „GameOn“ metu vyksianti „Come and Play“ atranka bei TOP 16 finalinis etapas. Nugalėtojas paaiškės sekmadienį vakare, pasibaigus superfinalo dvikovai.

„KSU Hearthstone Cup“  prizinį fondą sudaro 1000 eurų. Universitetas turnyro nugalėtojui skiria 180 eurų vertės skrydį lėktuvo „Boeing737“ arba „Airbus320“ simuliatoriumi bei vieno žymiausių Lietuvos skulptorių – Kęstučio Musteikio – specialiai šiam turnyrui kurtą granito  skulptūrėlę.

„Hearthstone: Heroes of Warcraft“ – kompiuterinis kortų žaidimas, sukurtas bendrovės „Blizzard Entertainment“. Žaidime naudojama „Warcraft“ serijos tematika: veikėjai, simbolika ir kt. Pirmą kartą žaidimas pristatytas 2013 m. kovą, o šiais metais aktyvių jo žaidėjų skaičius viršijo 70 milijonų. Žaidimas populiarus tiek pradedančiųjų, tiek patyrusių žaidėjų tarpe. Jo tikslas: surinkus 30 kortų kaladę, įveikti savo varžovą žaidimo kortų lauke kovojant vienas prieš vieną.

Dalinkis:

GRĮŽTI