fbpx

KSU studentai dalyvavo 1-ojoje „Tarptautinės aviacijos mokyklos“ sesijoje


Spalio 1-5 dienomis KSU Aviacijos vadybos studentai: Marta Kovalchuk, Marians Purmalis ir Saveen Randula Premawardhane kartu su dėstytoju Konstantinu Kalligianniu dalyvavo Tarptautinės aviacijos mokykloje, kuri yra Erasmus+ projekto „Išskleisk savo sparnus“ dalis.

Studentams buvo vedami užsiėmimai pagal projekto metu parengtą medžiagą. Paskaitų ir seminarų metu studentai susipažino su darnios aviacijos koncepcija, strategijos instrumentais, oro uosto terminalo procesų simuliacija.

Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti aviacijos vadybos studentų žinių ir įgūdžių kokybę bei atitikimą darbo rinkos ir socio-ekonominei aplinkai. Ruošiamasi sukurti naują studijų kursą „Darnios aviacijos plėtra“, kuris apims temas, susijusias su atsakingos ir sąmoningos aviacijos nauju konceptualiu modeliu, kuriame aviacijos plėtra vykdoma atsižvelgiant į socialinės ir gamtinės aplinkos interesus, egzistuojančius ekologinius apribojimus bei visuomenės lūkesčius.

Projektą įgyvendina Lenkijos Informacinių technologijų ir vadybos universitetas, Lenkija, kuris yra ir projekto koordinatorius, taip pat  Latvijos Transporto ir telekomunikacijų institutas, bei Kazimieros Simonavičiaus universitetas.

Kita Tarptautinės aviacijos mokyklos sesija vyks lapkričio 19-23 dienomis Vilniuje.

Projektą finansuoja Erasmus+ programa. Projekto Nr. 2017-1-PL01-KA203-038782.

Dalinkis:

GRĮŽTI