fbpx

KSU stiprina partnerystę su Haaga-Helia taikomųjų mokslų universitete (Suomija)


Balandžio 23-26 d. KSU Tarptautinių ryšių ir strateginės plėtros skyriaus atstovės Ingrida Kutkienė ir Kristina Šlekienė lankėsi Haaga-Helia taikomųjų mokslų universitete (Suomija), kuris garsėja ekspertiškumu inovacijų bei dirbtinio intelekto srityse. KSU atstovės kartu su dar 44 dalyviais iš Austrijos, Belgijos, Latvijos, Maltos, Meksikos, Nyderlandų, Norvegijos, Prancūzijos, Portugalijos, Slovėnijos, Šveicarijos, Turkijos ir Vokietijos universitetų dalyvavo tarptautinėje savaitėje, kurios metu susipažino su Suomijos aukštojo mokslo sistema, Haaga-Helia taikomųjų mokslų universitete vykdomomis studijų programomis bei taikomais inovatyviais paslaugų bei dėstymo metodais, dalyvavo teminėse darbo grupėse (tarptautiniai studentų mainai, tarptautinių studentų pritraukimas pilnoms studijoms).

Vizito metu taip pat buvo aptartos KSU galimybės prisijungti prie Europos universitetų aljanso Ulysseus, kurio vienas iš partnerių yra Haaga-Helia taikomųjų mokslų universitetas, bei sulaukta kvietimo prisijungti prie renginio organizatorių šiuo metu įgyvendinamo Įtraukios aviacijos (inclusive aviation) projekto sukurtų modulių testavimo.

„Pritaikydami naudingą patirtį, kviesime Haaga-Helia taikomųjų mokslų universiteto profesorių Heikki Hietala pasidalyti inovacijų ir kūrybiškumo skatinimo patirtimi su KSU studentais bei dėstytojais“,- įspūdžiais dalinosi Tarptautinių ryšių ir strateginės plėtros vadovė Ingrida Kutkienė.

Dalinkis:

GRĮŽTI