fbpx

KSU startuoja Nekilnojamojo turto verslo ir investavimo bakalauro studijų programa


Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) startuoja Nekilnojamojo turto verslo ir investavimo bakalauro studijų programa. Studijos prasidės jau šį rugsėjį, o priėmimas į šią studijų programą jau vykdomas.

Kaip teigia KSU rektorė prof. dr. Jolanta Bieliauskaitė, KSU siekia vykdyti studijų programas,  orientuotas į šiandienos ir ateities darbo rinkos poreikius. Pasak rektorės, nekilnojamojo turto verslo ir investavimo sritis yra auganti, joje atsiranda vis daugiau gyvenamųjų ir komercinių objektų, kurių valdymui reikia šios srities profesionalų. „Tai kintanti sritis, veikiama įvairių veiksnių: ekonominių ciklų, besikeičiančių verslo sąlygų, reguliavimo kaitos bei technologinių pokyčių“, –  sako rektorė. Ji pabrėžia, kad šios srities specialistams aktualus platus žinių spektras, todėl programoje numatyti studijų dalykai, apimantys verslo vadybą, nekilnojamojo turto teisę, verslumą, pardavimų valdymą, kapitalo rinkas, nekilnojamojo turto vertinimą, nekilnojamojo turto technologijas ir kitas temas. „Siekiame, kad studentai, baigę šias studijas, galėtų konkuruoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, – teigia rektorė. Ji tvirtina, kad sėkmingai baigę studijas absolventai bus pasirengę įvairioms verslo sektoriaus karjeros galimybėms, įskaitant investicijas į nekilnojamąjį turtą, plėtrą, vertinimą, tarpininkavimą ir turto valdymą. Jie gebės dirbti investavimo analitikais, privačiais investuotojais, profesionaliais NT konsultantais ir NT rinkos analitikais.

Deimantė Žilinskienė, KSU Verslo inovacijų ir komunikacijų mokyklos vadovė, pabrėžia, kad ši studijų programa sukurta remiantis nekilnojamojo turto verslo ir investavimo profesionalų įžvalgomis bei jų dėstymo patirtimi. D. Žilinskienė mini, kad studentams bus sudarytos sąlygos derinti studijas su darbu ir kitomis asmeninio gyvenimo veiklomis, kadangi studijos vyks nuolatine – nuotoline studijų forma. Toks studijų organizavimo būdas taip pat leis studentams dar studijų metais įgyti praktinės, ekspertinio darbo patirties industrijoje ir įgytas žinias iškart taikyti savo darbinėje veikloje.

Kaip teigia prof. dr. Andrius Stasiukynas, UAB „Stamita” direktorius ir savininkas, nekilnojamasis turtas yra viena iš pagrindinių investavimo formų, kuri gali užtikrinti ilgalaikį finansinį saugumą ir stabilų pajamų šaltinį, tad žinios apie investicijų valdymą, rizikos vertinimą ir finansinių strategijų kūrimą yra itin svarbios norint sėkmingai investuoti ir valdyti savo turtą.

„Mūsų šalies ekonomikoje nekilnojamojo turto sektorius vaidina svarbų vaidmenį, tad pastebime, kad ne mėgėjų, o būtent kvalifikuotų specialistų poreikis nuolat didėja. Kazimiero Simonavičiaus universiteto parengta Nekilnojamojo turto verslo ir investavimo bakalauro studijų programa yra pritaikyta šiems poreikiams atliepti”, –  teigia prof. dr. Andrius Stasiukynas.

Jis taip pat kviečia studentus studijų metu išnaudoti galimybes ir  susipažinti su ekspertais, dėstytojais ir kitais kolegomis, kurie gali tapti vertingais kontaktais pradedančio nekilnojamojo turto eksperto karjeros kelyje. „Dalyvaudami seminaruose, konferencijose ir kituose renginiuose studentai turi neįkainojamas galimybes plėsti profesionalų tinklą ir ieškoti verslo galimybių, kas šioje industrijoje itin svarbu“, – teigia prof. dr. sako A. Stasiukynas.

Jis taip pat pabrėžia, kad nekilnojamojo turto sritis yra reikšminga ir prisideda prie miestų ir bendruomenių plėtros, modernios ir tvarios infrastruktūros kūrimo. „Manau, kad būtent tai suteikia galimybę ne tik užsidirbti, bet ir daryti ilgalaikį teigiamą poveikį visuomenei”, –  teigia prof. dr. Andrius Stasiukynas, UAB „Stamita” direktorius ir savininkas.

Bakalauro studijos truks 3,5 metų. Studijos vykdomos lietuvių – anglų kalba.

Plačiau apie Nekilnojamojo turto verslo ir investavimo studijų programą galite sužinoti čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI