fbpx

KSU siūlo inovatyvią ir paklausią Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programą


Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) vykdo priėmimą į Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programą. Ši programa paruošta atsižvelgiant į lyderiaujančias tendencijas pasaulyje, dirbant su tarptautiniais ekspertais.

„Programą paruošėme iš esmės taip, kad atitiktų pasaulinio lygio reikalavimus, ir studentams būtų dėstoma būtent tai ir taip, kad šiuolaikinės pažangios organizacijos matydamos mūsų paruoštų vadybos ir komunikacijos absolventų kuriamą vertę, bet ir pačios skatintų savo darbuotojus įgyti šiuolaikiškas žinias, išmokslinant savo specialistus. Programos unikalumas slypi naujausių dalykų sintezėje, kuri sujungia naujausius metodus, pradedant antrepereneriškais, sociotechnolginiais ir baigiant big data ir vizualiųjų technologinių aspektų bei kontekstų taikymu. Į šias studijų programas, kaip ir į visas mūsų universitete, kviečiamės vis daugiau tarptautinių dėstytojų, kas dėl skirtingos pažangiosios praktikos bei dėstymo įvairovės, žymiai prisideda parengiant plačiai mąstančias asmenybes ir kvalifikuotus specialistus,” – teigia Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis.

Programa siekia paruošti kūrybiškai mąstančius, inovatyviai žvelgiančius į procesų valdymą ir veiklos strategijas specialistus.  Organizacinių inovacijų ir vadybos studijose ruošiami naują požiūrį turintys organizacijų vadovai, gebantys kurti naujus ir taikyti jau esamus šiuolaikinės vadybos principus, diegiančius inovacijas, kuriančius pridėtinę vertę ne tik organizacijai, bet ir visuomenei. Programos sudarytos pagal modulinę studijų koncepciją, kuri leidžia optimizuoti studijų kalendorių trumpiau ir intensyviau išdėstant konkrečius modulius. Paskaitas skaitys savo sričių profesionalai pripažinti vietinėje rinkoje ir tarptautiniu mastu.

Neįtikėtinai paprasta stojimo tvarka

Šiemet KSU siūlo stojantiesiems maksimaliai supaprastintą stojamųjų tvarką. Užpildę formą, stojantysis per kelias darbo dienas gauna informaciją apie jo stojimo balą ir, atitikus keliamam minimalaus balo įvertinimui, paskiriama motyvacinio pokalbio data ir laikas. Motyvacinio pokalbio metu stojantysis turi galimybę pristatyti savo patirtį ir žinias, įgytas ne mokyklos suole ir neatsispindinčias brandos atestate, taip pat gali geriau pažinti Universitetą, studijų programą, kurią nori studijuoti, taip pat aptariamas praktikos poreikis bei kiti rūpimi klausimai. Įvertinus mokymosi pasiekimus bei prisistatymą motyvaciniame pokalbyje per kelias darbo dienas KSU informuoja stojantįjį apie rezultatus.

Mokesčiui už studijas galimos nuolaidos

Kazimiero Simonavičiaus universitetas suteikia lanksčią mokesčio už mokslą nuolaidų sistemą. Net 80% nuolaida studijų kainai semestrui taikoma turintiems Cum Laude diplomą, kolegijų bei kitų universitetų absolventams taikoma 30% bei Kazimiero Simonavičiaus universiteto absolventams taikoma 45% nuolaida studijų kainai semestrui.

Plačiau apie studijų programą čia.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis Facebook !

Dalinkis:

GRĮŽTI