fbpx

KSU rengta paramos akcija „Mano kuprinė – tavo kuprinė“ pradžiugino būrį vaikų!


Baigėsi Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) kartu su Maltiečiais rengta paramos iniciatyva „Mano kuprinė – tavo kuprinė“. Dvi savaites studentai ir visa universiteto bendruomenė buvo kviečiama atnešti savo nebenaudojamas kuprines bei naujas ir naudotas kanceliarines prekes, kurias akcijos partneriai Maltiečiai perduos sunkiau gyvenančių šeimų vaikams.

„Džiaugiamės universiteto privačia iniciatyva prisidėti paremiant vargingesnėse šeimose gyvenančius vaikus. Būti lygiaverčiais svarbu visiems, tačiau vaikų terpėje lygiavertiškumą dažnai užtikrina ekonominis lygmuo. Yra labai daug šeimų, kurios neišgali vaiką aprūpinti net elementariausiomis mokyklos priemonėmis, tad tokios paramos iniciatyvos labai naudingos ir prasmingos,“- teigia Maltos ordino pagalbos tarnybos projektų vadovė Rasa Stukienė.

Paaukoti daiktai šiandien perduoti Vilniaus miesto Maltiečių centrinės būstinės vaikų dienos centro vaikams. Tarp daiktų buvo kelios kuprinės, sąsiuviniai, penalai, flomasteriai, pieštukai ir kitos naujos bei naudotos mokyklinės prekės.

„Džiaugiamės šios iniciatyvos rezultatais, dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios prasmingos akcijos. Viliamės, kad šis šiandien užmegztas nebylus ryšys tarp universiteto studentų ir dienos centro vaikų peraugs į naujas iniciatyvas,“ – teigia komunikacijos vadovė Dainora Remeza.

KSU ir Maltos ordino tarnyba primena, kad paramos iniciatyvos ir savanoriška pagalba yra laukiama visus metus. Norintys prisijungti prie Maltos ordino pagalbos tarnybos veiklos platesnę informaciją gali gauti www.maltieciai.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI