fbpx

KSU piknikas – Rugsėjo 1-osios šventė kitaip


Rugsėjo 1-osios šventė. Ką ji jums primena? Kažką oficialaus, nuobodaus, senamadiško? Pamirškite tai – KSU, jaunas ir šiuolaikiškas universitetas, savo studentams bei dėstytojams kasmet dovanoja smagią, įdomią ir jaukią šventę. KITOKS universitetas, todėl  ir šventė kitokia.

Rytą susitikę Universitete, studentai ir dėstytojai aptarė praėjusius mokslo metus ir ryškiausius pasiekimus. O pasidžiaugti buvo kuo – gauta maksimalia 6 metų trukmės akreditacija, mokslinių publikacijų gausa ir kokybe, įspūdingu projektinių darbų pristatymu menų fabrike „Loftas“, atsinaujinusia internetine svetaine, studentų pradėtu projektu „E-Sports Lab“, Mados industrijos studenčių parengtu mados žurnalu „I2EYE“, įvykusiais įvairiais tarptautiniais projektais bei kt.

KSU pirmakursius rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis pasveikino prisijungus prie KSU šeimos ir priminė, jog KSU studentai priimami ne kaip klientai, bet kaip jaunieji kolegos. „Čia rasite į studentą orientuotas studijas“ – kalbėjo rektorius.

Vienas didžiausių KSU laukiančių įvykių šiais mokslo metais – kraustymasis į naujas patalpas Dariaus ir Girėno gatvėje. Kadangi visiems smalsu, kaip atrodys naujieji KSU namai, studentai parengė linksmą reportažą iš Universiteto statybų aikštelės.

Vėliau šventė persikėlė į Vingio parką, kur vyko KSU piknikas: Dj Juokaz, aktyvūs žaidimai, punšas, skanieji beigeliai, fotosesija bei galimybė neformaliai pabendrauti su tais, kurie studijų metu tampa daugiau nei bendrakursiais ir dėstytojais – draugais, įkvėpėjais, įvairių projektų ir idėjų bendraautoriais. Juk svarbiausia būti kartu!

Galiausiai KSU pirmakursiai ir studentai buvo smagiai išlydėti į dūzges, organizuojamas KSU Studentų atstovybės, kur jų laukė šventinė programa.

Taigi, naujųjų mokslo metų pradžia paminėta jaukiai ir šiltai. Tikime, kad tokie bus ir visi metai!

 

Dalinkis:

GRĮŽTI