fbpx

KSU lankėsi delegacija iš Kazachstano Civilinės aviacijos akademijos (CAA)


Lapkričio 9 d. Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kanclerė Gabija Skučaitė kartu Tarptautinių ryšių ir strateginės plėtros skyriaus atstovais susitiko su Kazachstano Civilinės aviacijos akademijos (CAA) delegacija: Valdybos pirmininku rektoriumi Beken K. Seidakhmetov, Mokslo ir skaitmenizacijos prorektoriumi prof. dr. Kairant T. Koshekov bei Simuliacinių skrydžių centro direktoriumi Daulet Tureakhmetov.

Susitikimo metu rektorius B. K. Seidakhmetov pristatė Akademijos veiklą ir plačias bendradarbiavimo galimybes įvairiose srityse: mokslo, mobilumo, dvigubo diplomo, informacinių mainų, praktikos, profesinės plėtros, jungtinių mokslo ir techninių projektų veiklose. Rektorius taip pat pažymėjo, kad Kazachstano vyriausybė skiria dėmesį ir lėšas mokslo, švietimo sritims, susijusioms su transportu ir logistika.

Primename, kad š. m. kovo mėnesį KSU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Civilinės aviacijos akademija. CAA yra vienintelė aukštoji mokykla Kazachstano Respublikoje, rengianti aviacijos specialistus pagal tarptautinius ICAO, EASA, IATA reikalavimus.

Dalinkis:

GRĮŽTI