fbpx

KSU kviečia vaikus į Technologijų ir inovacijų savaitgalio stovyklą „Naktis universitete”


.

Kviečiame 8 – 11 metų vaikus, susipažinti su šiuolaikinėmis technologijomis ir inovacijomis, kurti unikalius 3D kūrinius, išbandyti virtualią realybę, susirasti bendraminčių ateities išradimams ir praleisti naktį stovyklaudami universitete!

Tai unikalus 24 valandas truksiantis renginys, kuris vyks gruodžio 22-23 dienomis (nuo 14 val. Iki 14 val.), kurios metu vaikai susipažins su 2D ir 3D dizaino kompiuterinėmis programomis, dalyvaus 3D piešimo ir spausdinimo dirbtuvėse, išbandys virtualios realybės žaidimus bei sudalyvaus edukacinėje ekskursijoje. Siekiama per šias ir panašias veiklas ugdyti vaikų kūrybiškumą, savarankiškumą kritinį ir loginį mąstymą, skatinti saviraišką, technologinių užsiėmimų metu tobulinti socialinius įgūdžius.

Stovyklos metu vaikams bus suteikiamos edukacinės priemonės, maitinimas bei ekskursijai reikalingos priemonės ir palyda.

Stovyklos kaina 40 eur., maksimalus vaikų skaičius 20. Daugiau informacijos apie stovyklą bei registracijos forma čia: https://ksu.lt/mokymai/savaitgaliostovykla1/.

Papildoma informacija:
Evelina Lipskaja
+370 670 89188
stovykla@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI