fbpx

KSU Jaunimo teisės klinika ieško naujų komandos narių!


 

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Jaunimo teisės klinika atnaujina savo veiklą ir komandą. Kviečiame Teisės studentus tapti Jaunimo teisės klinikos nariais ir įgyti praktikos teikiant teisines konsultacijas jaunimui.

Svarbu! KSU Teisės fakulteto studentams įskaitoma praktika, jeigu jie aktyviai dalyvauja Jaunimo teisės klinikos veikloje.

Naujų narių registracija vyks iki 2017 m. sausio 31 d. 17 val. el. paštu olegas.beriozovas@ksu.lt

Jei abejojate dėl savo konsultavimo įgūdžių, nenusiminkite – juos tobulinti padės profesionalų dėstytojų kolektyvas. Tad kviečiame prisijungti prie KSU Jaunimo teisės klinikos komandos ir teorines žinias pritaikyti praktikoje!

Apie KSU Jaunimo teisės kliniką:

Jaunimo teisės klinika teikia pirminę teisinę pagalbą, kuri apima teisines konsultacijas, patarimus dėl ginčo sprendimo ne teismo tvarka, veiksmus dėl taikaus ginčo išsprendimo (meditacijos, derybų), taikos sutarties ir kitų dokumentų rengimą. Klinika taip pat padeda klientams parengti procesinius dokumentus teismams (ieškinius, skundus, pareiškimus atsiliepimus, kitus procesinius dokumentus).

Projekto tikslai:

  • teikti nemokamą teisinę pagalbą Lietuvos jaunimui nuo 14 iki 29 metų;
  • šviesti jaunimą teisiniais klausimais, supažindinant juos su Lietuvos teisine sistema ir tokiu būdu padėti  ginti savo teises bei atlikti pilietines pareigas;
  • plėtoti Lietuvos jaunimo teisinę savimonę ir vystyti Jaunimo teisę;
  • su Teisės fakulteto socialiniais partneriais, draugais ir iniciatyvų rėmėjais atlikti mokslinius tyrimus, teisines analizes apie Lietuvos jaunimui iškylančias teisines problemas, šių tyrimų išvadas publikuoti ir siekti jas spręsti juridinėmis priemonėmis.

Dalinkis:

GRĮŽTI