fbpx

KSU įvyko atvira paskaita apie ateities įžvalgų metodų taikymą


Jari Kaivo-oja

Gegužės 31 d. Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) įvyko atvira paskaita „Ateities įžvalgų metodų taikymo perspektyvos viešajame sektoriuje ir versle“.

KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis skaitė pranešimą „Globalaus pasaulio mokslinių ateities prognozavimo metodų taikymas“.

Svečias iš Suomijos Turku universiteto prof. Jari Kaivo-oja skaitė pranešimą „Verslo įmonių konkurencingumo ir strateginių tyrimų metodologinių įrankių paketas: FAROUT – intelektinių verslo išteklių ir įžvalgų svarbiausių priemonių vertinimas“.

Abu pranešėjai yra šios srities profesionalai, dirbantys ateities įžvalgų teoriniame ir praktiniame lygmenyje, dalyvavę daugelyje Lietuvos, Suomijos ir visos Europos Sąjungos mokslo projektų ir programų.

Paskaitą KSU rektorius pradėjo apžvelgdamas ateities įžvalgų ištakas, atsiradimo priežastis bei motyvus, toliau perteikdamas šios mokslo srities svarbą šiuolaikiniame globaliame versle, viešajame sektoriuje ir politikoje.

Prof. Jari Kaivo-oja apžvelgė platų spektrą metodų ir priemonių, taikomų ateities įžvalgų sudarymui, pristatė šių metodų taikymo perspektyvas ir galimybes.

Plačiau apie KSU organizuojamą Ateities įžvalgų ir strateginio valdymo magistro studijų programą: https://ksu.lt/sample-page/studiju-programos/ateities-izvalgos-ir-strateg-valdymas/

Dalinkis:

GRĮŽTI