fbpx

KSU absolventams įteikti aukštojo mokslo diplomai


2022 m. vasario 4 d. vyko iškilminga Kazimiero Simonavičiaus universiteto diplomų įteikimo šventė, kurios metu absolventus sveikino universiteto rektorė doc. dr. Austė Kiškienė ir KSU Senato nariai – prof. dr. Ryšardas Burda ir prof. dr. Andrius Stasiukynas. Dėkojame KSU Aviacijos vadybos programos absolventei Robertai Zaveckaitei už nuoširdžią sveikinimo kalbą studentų vardu!
Diplomai buvo įteikti Mados industrijos, Aviacijos vadybos, Rinkodaros ir reklamavimo bakalauro studijų programų absolventams, taip pat ir Teisės vientisųjų studijų bei Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programų absolventams.

KSU bendruomenė nuoširdžiai sveikina absolventus sėkmingai baigus studijas ir apgynus baigiamuosius darbus! Dėkojame Jums už galimybę mokytis ir augti kartu Jūsų studijų metu ir kviečiame grįžti į Universitetą jau kaip KSU alumnus.

Dėkojame KSU dėstytojams ir socialiniams partneriams už aktyvų įsitraukimą į studijų procesą ir baigiamųjų darbų gynimus. Ypatingai didelį ačiū tariame baigiamųjų darbų gynimo komisijų pirmininkams prof. dr. Andriui Stasiukynui ir KSU Tarybos narei Antstolių rūmų valdytojai Dovilei Satkauskienei bei gynimuose dalyvavusioms socialinių partnerių atstovėms Oksanai Tiuchtij (FinHub) ir Laurai Joffe (Apex Alliance Hotel Management).

Dalinkis:

GRĮŽTI