fbpx

KSU dėstytoja – inovatyviausių mokytojų rinkimuose


metu_mok

 

Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytoja, viena iš KTU inžinerijos licėjaus įkūrėjų ir Nacionalinės inžinerijos licėjaus programos autorė lekt. Aritonė Plungienė yra nominuota tapti inovatyviausia menų, technologijų mokytoja. Balsuoti už dėstytoją galite čia.

Doc. dr. Remigijus Venckus rekomenduodamas lekt. Aritonę Plungienę inovatyviausių mokytojų apdovanojimams rašo: „Aritonė Plungienė – pedagogė profesionalė, kuri ne tik naudoja efektyvius ir naujus ugdymo metodus, bet to moko kitus šalies pedagogus. Aritonė Plungienė – pedagogė lyderė, kuri buria komandas ir dirba ne tik šalies, bet ir tarptautiniu lygiu, kūrybiškumo dėka atveria tarpdisciplininio ugdymo galimybes. Ji ne tik naudoja šiuolaikines technologijas, bet moko ir kitus jomis naudotis.

Aritonė Plungienė  ilgus metus yra mano kolegė. Kiek stebiu jos veiklą, nesvarbu, kur ji dirba, ji visada veikia kūrybiškai, eksperimentuoja – juk tokiu būdu gimsta inovacijos. Tai pedagogė, kuri netelpa savo srities rėmuose, lyderė, kuri bendrai idėjai sugeba suburti skirtingų sričių specialistus ir skirtingų institucijų atstovus – mokinius, įvairių dalykų mokytojus, dėstytojus, studentus, verslo atstovus ir kita. Visur, kur ji dirba, įneša naujų ,,vėjų” ir „išjudina” kitus gerąja prasme naujoms veikloms, skatina progresą ir tobulėjimą.

Jos įvairiapusė veikla už mokyklos ribų verta pagarbos – įvairūs projektai, parodos, dalyvavimas konferencijose, seminarų vedimas ir kita.  A. Plungienė propaguoja tarpdisciplininę prieigą, nutiesia kelią tarp atskirų dalykų, suvokia praktikos ir teorijos ryšių svarbą, savo aktyvia veikla inicijuoja sąveiką, bendradarbiavimą tarp mokyklos ir universiteto, ir verslo.

Pedagogės darbas yra puikus ne tik dailinio ir/ar technologinio ugdymo pavyzdys, bet labiausiai vertintinas dėl naujo, tarpdalykinio požiūrio propagavimo. Ir ne tik propagavimo, bet realaus įgyvendinimo“.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI