fbpx

Atvira paskaita: Darbo paieškos strategija


Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“. Šios paskaitos skirtos visiems, kurie nori tobulinti save kaip būsimą karjeros asmenybę, susipažinti su kitokiu teisiniu požiūriu ir diskutuoti aktualiausiomis teisės bei socialinėmis temomis. Paskaitų metu sulauksime žinomų svečių iš įvairių teisės bei karjeros konsultavimo sričių. Tikimės, jog šios atviros paskaitos padės kiekvienam tobulėti bei įgauti naujų kompetencijų, kurias galėsite panaudoti savo profesiniame kelyje.

Kviečiame į nuotolinę paskaitą: ,,Darbo paieškos strategija‘‘. Paskaitos metu apžvelgiama darbo rinkos situacija, paklausiausi darbuotojai, darbo paieškos būdai ir priemonės. Antros paskaitos dalyje nagrinėjami aktualūs CV bei motyvacinio laiško rašymo klausimai: kokia turi būti CV struktūra, ką reikia ir ko nebūtina įtraukti į CV, kaip parašyti gerą motyvacinį laišką.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu kovo 2 d. 18 val. Prisijungimai bus siunčiami tik užsiregistravusiems dalyviams. Registracija vyksta iki vasario 25 d. imtinai. Registracijos nuoroda: https://forms.office.com/r/PaPRfJJxdW

Paskaitą ves – Rita Karavaitienė –„CV-Online  LT“ – personalo paieškos ir atrankos bendrovės marketingo vadovė, ryšių su visuomene atstovė, lektorė, kuri jau daugiau nei 15 metų aktyviai stebi, tyrinėja ir analizuoja darbo rinką, dalinasi sukaupta informacija, žiniomis bei įžvalgomis apie darbo rinkos situaciją ir jos pokyčius.

Rita veda seminarus darbo paieškos klausimais, konsultuoja įmones personalo srities klausimais, pradedant darbo skelbimų paruošimu, papildomų darbuotojų paieškos priemonių parinkimu, bei baigiant – darbdavio įvaizdžiu.

Jos atsakomybėje – šie prekių ženklai:

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis: olegas.beriozovas@ksu.lt arba tel. 860914472.

Dalinkis:

GRĮŽTI