fbpx

KSU dalyvaus parodoje „Išmani Lietuva 2016“


ismani_lietuva2

 

Kazimiero Simonavičiaus universitetas dalyvaus lapkričio 4-5 dienomis „Litexpo“ parodų ir kongresų centre vyksiančioje parodoje „Išmani Lietuva 2016“. Inovatyvių sprendimų paroda – tai interaktyvus renginys, jungiantis verslą, turinį ir pramogas. Parodos lankytojai bus kviečiami gyvai išbandyti išmanius produktus ir paslaugas, patirti, atrasti bei įsigyti. Paroda siekiama interaktyviai ir gyvai pristatyti verslui ir visuomenei išmaniąsias technologijas, produktus bei paslaugas, naudojamas Lietuvoje, mokyti ir šviesti visuomenę apie išmanių produktų svarbą ir naudą kasdieniniame gyvenime, skatinti jų naudojimą bei kurti Lietuvos kaip pažangios ir išmanios šalies įvaizdį.

KSU stende parodos lankytojų lauks virtuali realybė, padėsianti geriau pažinti aviacijos sektoriaus ypatumus. Lankytojams bus pristatomos Aviacijos vadybos ir Interneto inžinerijos bei kitos KSU studijų programos, taip pat ir organizuojami mokymai. Stende vyks fotosesija, žaidimai bei bus galimybė gauti 30proc. nuolaidą KSU mokymams.

Parodos metu veiksiančiame „Karjeros mieste“ išmanūs Lietuvos studentai susitiks su geidžiamiausiais darbdaviais. Organizatoriai neabejoja – čia prasidės ne vieno Lietuvos studento sėkmės istorija.

Parodos metu taip pat vyks net 3 skirtingos konferencijos:

  • 50 kelių į sėkmę“ – išmanią Lietuvą kuria žmonės. Didžiausi Lietuvos talentai, pasiekę įspūdingų rezultatų įvairiose srityse (teatre, sporte, kine, muzikoje, medicinoje, aviacijoje, karo tarnyboje ir kt.) dalinsis savo sėkmės istorijomis.
  • Verslo alchemija – įmonių vadovų ir mokslo atstovų susitikimo vieta.
  • „Ateities komandos DNR“  – skirtingų padalinių vadovai – savo sričių lyderiai – dalinsis patirtimi su savo srities (finansų, pardavimų, rinkodaros, personalo, IT ir kt.) profesionalais.

Laikas: lapkričio 4 d. (penktadienis)  – nuo 9.00 iki 18.00 val.

lapkričio 5 d. (šeštadienis) –   nuo 10.00 iki 18.00 val.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5 parodų salė

Daugiau informacijos apie renginį: http://www.litexpo.lt/lt/event/150/show

Dalinkis:

GRĮŽTI