fbpx

KSU Aviacijos vadybos studentams – IATA moduliai


 

2020 m. spalio mėnesį KSU tapo pirmuoju ir vienintelu IATA Autorizuotu mokymų centru Baltijos šalyse – tai sudarė puikias sąlygas į Aviacijos vadybos studijų programos turinį integruoti IATA modulius, kuriuos Universitetas turi teisę vykdyti, taip studentams sudarant galimybes studijuoti pagal pripažintus standartus aviacijos bendruomenėje, įgyti papildomos mokymosi patirties bei išlaikius IATA egzaminą – įgyti vertingą ir visame pasaulyje pripažįstamą IATA sertifikatą.

Pirmuoju integruotu moduliu KSU Aviacijos vadybos studentams tapo IATA „Cargo Intorductory Course” modulis, kurio instruktorius – KSU dėstytojas, aviacijos ekspertas Jonny Andersen.

 Jonny Andersen: „Modulis yra labai vertingas tiems, kurie nori tapti sertifikuotais IATA oro transporto krovinių specialistais, suprantančiais krovinių gabenimo sistemas ir procesus. Šis modulis idealiai tinka tiems, kurie ieško gana greito, gerai koncentruoto krovinių gabenimo įvadinio kurso, kuriame įgyjami įgūdžiai ir žinios, labai svarbios komercinėse krovinių gabenimo įmonėse. Šiame modulyje svarbūs tiek instruktoriaus mokymai, tiek ir intensyvus savarankiškas mokymasis, siekiant geriausių rezultatų.”

„Gabenant krovinius oro transportu – svarbu, jog sklandžiai veiktų visos tiekimo grandinės, būtų laikomasi visų galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, taip pat ir tai, jog transportavimas būtų atliekamas laiku, saugiai ir pelningai. Šis IATA „Cargo Intorductory Course“ modulis išsamiai ir labai kokybiškai supažindina kaip veikia pasaulinė oro transporto krovinių gabenimo industrija“- pasakoja aviacijos ekspertas Jonny Andersen.

Džiaugiamės sprendimu į Aviacijos vadybos studijų programą integruoti IATA modulius, kuriuos turime teisę vykdyti kaip IATA Autorizuotas mokymų centras. Šiuo žingsniu siekiame studentams sudaryti išskirtines galimybes dar geriau ir iš labai arti pažinti pasaulinius aviacijos mokymų standartus,  mokytis padedant puikių instruktorių, susipažinti su IATA teikiamomis galimybėmis ir dar studijų metu įgyti vertingus, ir įgytas žinias patvirtinančius, IATA sertifikatus, puikiai papildysiančius studentų „portfolio”. Didžiuojamės, kad studentams galime suteikti tokias galimybes” – pasakoja KSU Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė.

Dalinkis:

GRĮŽTI