fbpx

KSU atstovės dalyvavo Suomijoje vykusioje „Vantaa ekonominės plėtros dienoje 2023“


Lapkričio 9-10 dienomis Kazimiero Simonavičiaus universiteto Rektorė prof. dr. Jolanta Bieliauskaitė bei Verslo inovacijų ir komunikacijos mokyklos vadovė dokt. Deimantė Žilinskienė lankėsi Suomijoje vykusiame aviacijos industrijos ir ateities įžvalgų mokslininkų susitikime.

Susitikime buvo diskutuojama apie aviacijos miestų plėtros tendencijas, aptartas miestelių ir universitetų bendradarbiavimas švietimo, mokslinių tyrimų bei plėtros srityse, diskutuota apie ateities aviacijos mokymų poreikį. Susitikimo metu didelis dėmesys buvo skirtas Dirbtinio intelekto ir didžiųjų duomenų panaudojimo galimybėms turizmo, aviacijos ir svetingumo patirties klasterio (THE klasteris) plėtrai, oro uostų verslumo bei paslaugų teikimo galimybėms vystyti.

KSU atstovės taip pat dalyvavo ,,Vantaa ekonominės plėtros dienoje 2023″. Šių metų tema: Skaitmenizacija, dirbtinis intelektas ir kompetencijų poreikių pokyčiai versle.  Ekonomikos plėtros diena – vienas didžiausių Vantaa seminarų apie verslą ir verslo veiklą, kuris kasmet pritraukia apie 300 regiono verslininkų bei kitų šalių atstovų.

Dalinkis:

GRĮŽTI