fbpx

KSU „Alfa“ vaikų universiteto studentai pradėjo projektuoti savo karjeras


Ruoštis būsimai karjerai niekad nėra per anksti. Taip bent jau mano 8 – 10 metų amžiaus KSU „Alfa“ vaikų universiteto studentai, kurie du penktadienius iš eilės rinkosi į specialias karjeros planavimo sesijas.

Kokios profesijos šiuo metu paklausiausios Lietuvoje ir kokios numatomos artimoje ateityje? Kaip ugdyti kompetencijas efektyviai dalyvauti amžinojo mokymosi rate – tai pagrindiniai klausimai, kuriuos sesijos metu kėlė lektoriai ir su jaunaisiais studentais diskutavo, Lietuvos poetas, literatūros ir meno kritikas Dainius Gintalas, KSU prorektorė doc. dr. Austė Kiškienė, KSU Teisės fakulteto prodekanas Olegas Beriozovas, Kompetencijų raidos centro vadovė Evelina Kolosovaitė ir studentų atstovybės vadovė Silvija Kutkevičiūtė.

Kazimiero Simonavičiaus universiteto inicijuotas „Alfa“ vaikų universitetas – tai unikali ir nemokama edukacinė platforma, kurioje dalyvauja 3-ių klasių moksleiviai iš šių mokyklų: „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos, Šeškinės pradinės mokyklos, Vilniaus Naujamiesčio mokyklos. Per 190 vaikų 2 kartus į mėnesį Kazimiero Simonavičiaus universitete klausosi paskaitų, diskutuoja ir dalyvauja praktiniuose užsiėmimuose.

Kita Tarptautinio „Alfa“ universiteto sesija numatoma gruodžio mėnesį.

Nuotraukos iš renginio galite pamatyti čia.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI