fbpx

KSU absolventams įteikti bakalauro bei magistro diplomai


KSU absolventai (KSU nuotr.)

Šiandien, liepos 3 dieną, Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) absolventams buvo iškilmingai įteikti bakalauro bei magistro diplomai.

Bakalauro diplomai įteikti Mados industrijos, Aviacijos vadybos, Kūrybinių ir kultūrinių industrijų bei Politikos komunikacijos ir žurnalistikos studijų programų absolventams, magistro – Teisės bei Organizacinių inovacijų ir vadybos programų absolventams.

Absolventus sveikinęs KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, kalbėjo: „Džiaugiuosi, kad visuotinio karantino metu Universitetas ir visa jo bendruomenė ne tik bene sėkmingiausiai Lietuvoje perėjo prie naujų mokymo formų ir metodų, bet ir pasiekė dar aukštesnį kokybės lygį, kurį Jūs, mieli KSU absolventai, taip šauniai pademonstravote rengdami ir nuotoliniu būdu gindami savo diplominius darbus. Labai Jumis didžiuojuosi, sveikindamas Jus šiandieną, mūsų nuostabioje diplomų teikimo šventėje!“.

Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė atkreipė dėmesį, kad pandemijos laikas ypatingai išryškino lyderystės poreikį ir svarbą tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje, todėl absolventams linkėjo būti lyderiais: „Linkiu nebijoti imtis atsakomybės, nebijoti klysti (nes juk tik veikiantys klysta). Nebijokite reikšti savo nuomonės – ji ne visuomet turi būti patogi ar populiari, bet tikėkite savimi ir savo vertybėmis, kurios, linkiu, kad taptų kelrodžiu Jūsų karjeroje ir asmeniniame gyvenime“.

Kūrybos visuomenės ir ekonomikos instituto direktorius dr. Mindaugas Kazlauskas, sveikindamas absolventus, prisiminė vieno JAV hospiso gyventojų apklausą, atskleidusią, kad gyvenimo pabaigoje žmonės labiausiai gailisi, jog gyveno taip, kaip norėjo kiti, o ne jie patys. „Jei gyvenime kils abejonių ir pristigs drąsos, linkiu atsiminti šios apklausos rezultatus ir pasitikėti savimi, nebijoti norėti, svajoti,  nebijoti išreikšti savo jausmų, daugiau laiko skirti savo draugams, mažiau gailėtis ir būti laimingais!“, – linkėjo dr. Mindaugas Kazlauskas.

Teisės fakulteto prodekanas Olegas Beriozovas, savo kalboje pabrėžęs išsilavinimo ir mokslo svarbą, linkėjo absolventams nešti mokslo šviesą kitiems, nestovėti vietoje, siekti daugiau ir visuomet turėti kilnų tikslą.

Teisės absolventai Ričardas Bistrickas bei Viktorija Kurkianecaitė, Organizacinių inovacijų ir vadybos absolventė Alina Usinovič, kuriai buvo įteiktas magistro Cum Laude diplomas, bei Mados industrijos programos absolventė Austė Žukauskaitė, sveikindami kolegas, dėkojo dėstytojams, Universiteto administracijai ir artimiesiems už žinias, patarimus bei palaikymą.

 

Daugiau renginio nuotraukų rasite KSU paskyroje socialiniame tinkle Facebook.

Dalinkis:

GRĮŽTI