fbpx

KSU absolventams iškilmingai įteikti diplomai


Sausio 24 dieną Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) įvyko diplomų įteikimo šventė. Buvo įteikti 27 bakalauro ir 9 magistro diplomai KSU absolventams.

Šventės metu buvo suteiktas garbės daktaro vardas – Honoris Causa – ilgamečiui Kingstono universiteto (Jungtinė Karalystė) profesoriui Richard Ennals už išskirtinius mokslo laimėjimus ir ypatingus nuopelnus skatinant Kazimiero Simonavičiaus universiteto bei kitų Lietuvos, Didžiosios Britanijos ir Europos universitetų bendradarbiavimą, už aktyvų vaidmenį įgyvendinant bendrus mokslinius tyrimus ir už nuolatinę paramą Lietuvai per 30 atkurtos Nepriklausomybės metų. Taip pat, šventės metu buvo suteiktas KSU pedagoginis profesoriaus vardas prof. dr. Gediminui Navaičiui už pedagoginius bei mokslinius pasiekimus.

Sveikinimo žodžius tarė Jo Ekscelencija, Jungtinės Karalystės ambasadorius Brian Olley, universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, KSU Kūrybos visuomenės ir ekonomikos instituto direktorius dr. Mindaugas Kazlauskas ir KSU Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė.

Taip pat padėkos žodžius tarė KSU Politikos komunikacijos ir žurnalistikos absolventė Rugilė Mackutė ir Aviacijos vadybos absolventė Goda Janušauskaitė, kurios dėkojo visiems prisidėjusiems prie ilgos studijų kelionės. Ypatingai didelę padėką skyrė dėstytojams, ne tik už suteiktas kokybiškas ir įdomias studijas, bet ir šiltą santykį su studentais.

Linkime absolventams sėkmingos profesinės karjeros starto ir nesiliauti tobulėti!

Plačiau apie šventę KSU galite paskaityti čia.

Nuotraukos iš šventės čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI