fbpx

Kovo 3 diena – Atvirų durų diena KSU!


KSU studentai

 

Kauno ir Vilniaus studijų mugėms praūžus, sakome: „Mes jūsų pasiilgome, moksleiviai!“. Todėl kviečiame užsukti į svečius! Kovo 3 dieną, penktadienį, Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) vyks Atvirų durų diena, kurios metu jūsų laukia ne tik įdomios paskaitos, galimybė pasikonsultuoti dėl studijų programų ir karjeros perspektyvų, bet ir naudingos ekskursijos pas KSU partnerius ir draugus – sėkmingas, kūrybingas, o kartais net paslaptingas, Lietuvos įmones ir institucijas:

Renginio dalyviai galės patys pasirinkti, į kurias ekskursijas norės vykti (tai galima padaryti registracijos metu: https://ksu.lt/atvirosdurys/) pagal jų domėjimosi sritis. Ekskursijų metu ne tik susipažinsite su įmonėmis ir jų veikla, tačiau ir įsitikinsite, kad Lietuvoje netrūksta sėkmingų įmonių, siūlančių puikias karjeros galimybes.

Sugrįžus iš ekskursijų, moksleivių lauks pietūs, žaidimai, Universiteto pristatymas bei visiems esamiems ir būsimiems abiturientams aktuali Lietuvių kalbos instituto mokslininkių paskaita „EGZAMINAI: kaip išlaikyti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą?“. Jos metu sužinosite, kokias dažniausiai klaidas egzaminuose daro abiturientai bei kaip jų išvengti.

Taip pat turėsite galimybę pasirinkti paskaitas pagal savo interesus:

  • Svarstai studijuoti Mados industriją? Greičiausiai norėsi dalyvauti doc. dr. Eugenijaus Skerstono paskaitoje „MADA: mados vieta šiandienos visuomenėje ir kultūroje“.
  • Domiesi Aviacijos vadyba? Tuomet susitikime paskaitoje „AVIACIJA: ne tik pilotai ir stiuardesės“.
  • Norėtum būti teisininku? Paskaitoje „ĮDOMIOJI TEISĖ: privatus detektyvas – universalus teisės ir saugumo specialistas verslui ir valstybei“ sužinosi apie paslaptingąją privataus detektyvo profesiją, be kitų žinių, reikalaujančią ir teisinio išsilavinimo.
  • Mėgsti meną ir kultūrą? Galbūt pats esi kūrėjas? Įkvėpimo ir naudingų žinių galėsi pasisemti paskaitoje „MEDIJŲ MENAS: nuo fotografijos iki robotų kūrybos ir genetikos“
  • Tau sekasi kalbos, norėtum jas studijuoti, tačiau trūksta žinių apie karjeros galimybes? Praplėsti akiratį padės paskaita „KALBOS: naujos lingvistų galimybės ir profesijos“

Savo ateities ir karjeros planavimas yra atsakingas ir svarbus dalykas. Kad Tavo sprendimas būtų gerai apgalvotas ir sėkmingas, kviečiame kuo daugiau domėtis studijų galimybėmis, aukštosiomis mokyklomis, karjeros perspektyvomis ir kt. Nežinai, nuo ko pradėti? Pirmiausia – susipažinkime! Lauksime Tavęs Kazimiero Simonavičiaus universitete kovo 3 dieną!

Daugiau informacijos apie renginį bei registracijos formą rasite: https://ksu.lt/atvirosdurys/

Dalinkis:

GRĮŽTI