fbpx

Konferencija „Aukštojo mokslo vaidmuo kuriant negalią turinčių ir vyresnio amžiaus žmonių lyderystės galimybes“


Spalio 3 d., antradienį,  9 val. Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai) Laisvės frakcijos narė, Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkė Monika Ošmianskienė kviečia į mokslinę-praktinę konferenciją „Aukštojo mokslo vaidmuo kuriant negalią turinčių ir vyresnio amžiaus žmonių lyderystės galimybes“.

Kartu su Seimo Neįgaliųjų teisių komisija bei Mykolo Romerio universiteto Socialinės įtraukties ir lyderystės tyrimų laboratorija rengiamoje konferencijoje bus pristatytos aukštojo mokslo prieinamumo žmonėms su negalia, vyresnio amžiaus žmonių mokymosi ir studijų poreikių, socialinės įtraukties ir verslumo kompetencijų ugdymo bei senyvo amžiaus asmenų įtraukties per nuolatinį mokymąsi aktualijos.

Konferencijoje kalbės įvairių aukštųjų mokyklų atstovai iš Lietuvos bei užsienio, darbdaviai, pagalbą darbo ieškantiems teikiančios organizacijos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM, Neįgaliųjų sporto ir žmones su negalia atstovaujančių organizacijų atstovai, patys žmonės su negalia bei vyresnio amžiaus studentai ir kiti suinteresuotieji.

Konferencijoje pranešimą skaitys KSU dėstytojas doc. dr. Tomas Butvilas.

Konferencija vyks mišriuoju būdu, pranešimai bus verčiami į ir iš gestų kalbos.

Programa

Renginys bus transliuojamas Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

Norintiems dalyvauti gyvai, prašome registruotis čia.

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/events/2557494507735151/

Dalinkis:

GRĮŽTI