fbpx

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Studentų atstovybė turi naują prezidentę!


Praėjusių metų pabaigoje KSU Studentų atstovybė (SA) išsirinko naują prezidentę – Justę Miliauskaitę, III-čio kurso Rinkodaros ir reklamavimo studentę. Kaip Justina sako, perimti SA vadovavimą per pačia pandemiją, kai visos veiklos persikėlė į nuotolinę erdvę, buvo tikras iššūkis.

Kodėl nusprendei imtis šios atsakingos studentams ir visai KSU bendruomenei pareigos?

KSU studentų atstovybei (SA) priklausiau nuo pirmo kurso, kai įstojau mokytis į Rinkodaros ir reklamavimo programą. Aktyviai dalyvavau organizuojant studentiškas „dūzges“ ir kitus renginius. Kuomet jau buvusi SA prezidentė nusprendė atsisakyti šių pareigų, aš mielai sutikau dalyvauti SA prezidento rinkimuose ir juos laimėjau. Kadangi esu aktyvi, mėgstu organizuoti renginius ir juose dalyvauti, nusprendžiau, jog ši veikla man labai tinkama. Pirmas darbas kurį padariau, surinkau stiprią KSU SA, kurią šiuo metu sudaro 12 narių.

 Kokios yra tavo pareigos ir atsakomybės?

Pagrindinės pareigos yra tinkamai atstovauti KSU studentus stiprinant ryšį su administracija ir dėstytojais, taip pat tinkamai atstovauti ir plėtoti bendradarbiavimą tarp kitų Universitetų studentų atstovybių ir studentiškų organizacijų.

Kaip įtakojo studentų atstovybės darbą prasidėjusi pandemija?

 Iš tikrųjų antroji pandemijos banga labai paveikė studentų motyvaciją, visi pavargo bendrauti per nuotolį. SA viena iš pagrindinių veiklų yra renginiai, gyvi susitikimai, viso to nebuvo. Todėl labai laukiame rudens ir tikimės, kad visi grįšime į Universitetą fiziškai ir galėsime planuoti pirmakursių „dūzges“.

 Studijuoji Rinkodaros ir reklamavimo programoje, kodėl pasirinkai šį Universitetą ir ar ši programa išpildė tavo turėtus lūkesčius?

Su Univeristetu susipažinau dalyvaudama Litexpo studijų mugėje, akį patraukė tai, jog šis Universitetas siūlė naujas studijų programas.

Šiuo metu jau esu trečiame kurse, ir tikrai džiaugiuosi šiuo sprendimu. Dėstytojai yra praktikai, savo sričių ekspertai, jie realiai dalijasi savo patirtimi, kas yra ne tik įdomu, bet ir labai naudinga, taip pat kaip didžiulę vertę galiu išskirti mažas studentų grupes, nes visada gaunu atsakymus į visus klausimus, rodomas didelis dėmesys kiekvienam iš mūsų.

Šiuo metu atlieku praktiką pas KSU socialinius partnerius – skaitmeninės rinkodaros agentūroje „SuperYou“, kurioje labai norėčiau įsidarbinti po praktikos atlikimo.

Ko palinkėtum būsimiems studentams ir pažadėtum kaip SA prezidentė?

Tiems, kurie šiuo metu renkasi ir svarsto universitetus, labai linkiu įsivertinti visas naudas, kurias teikia KSU, čia sutiksite betarpiškai bendraujančius dėstytojus, šaunius studentus.

Kaip SA prezidentė, galiu pažadėti, jog SA tik stiprės ir sukurs pridėtinę vertę visai KSU studentų bendruomenei.

Dalinkis:

GRĮŽTI