fbpx

Kazimiero Simonavičiaus universiteto absolventus kviečiame į ALUMNI šventę


KSU ALUMNIKazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) bendruomenė (administracija, dėstytojai, studentai), didžiuodamasi savo absolventais, kurių jau per tūkstantis; vertindama jų profesinę patirtį; atmindama, jog KSU absolvento vardas yra ne tik akademinio išsilavinimo ir žinių vertės matas, bet ir įvairiapusės patirties bei priklausomybės garbingai mūsų Universiteto bendruomenei ženklas; siekdama išsaugoti, puoselėti bei plėtoti skirtingų universitetinės bendruomenės kartų tarpusavio supratimo ir bendravimo poreikius, prisiimant ne tik garbę, bet ir atsakomybę rūpintis Alma Mater vardo garsinimu bei studentų savivaldos tradicijų puoselėjimu ir skatinimu, kviečia visus į KSU ALUMNI ŠVENTĘ (KSU ALUMNI jungia visus KSU, Vilniaus verslo teisės akademijos, Verslo ir vadybos akademijos, Vilniaus vadybos aukštosios mokyklos absolventus), kuri įvyks 2016 m. birželio 11 d. (šeštadienį) kaimo turizmo sodyboje „Karališka vila“ (http://karaliskavila.lt/).

KSU ALUMNI šventės tikslai: prasmingai praleisti laiką su buvusiais kursiokais, kitais bendramoksliais prisimenant studijų metus; pasidalinti sėkmingomis karjeros istorijomis ir aptarti darbinės karjeros prasmę žmogaus gyvenime; apsikeisti kontaktais bei palaikyti tvirtus KSU absolventų tarpusavio ryšius ir jų ryšius su Alma Mater įkuriant ALUMNI klubą, kuris: vystytų ALUMNI bendruomenės profesinius gebėjimus; bendradarbiautų su Lietuvos ir kitų valstybių organizacijomis; prisidėtų prie KSU veiklos vystymo bei plėtros; dalijantis savo gerąja patirtimi ir pavyzdžiu padėtų kurti palankias sąlygas KSU studentams deramai pasirengti dirbti pagal pasirinktą profesiją; ugdytų KSU studentus atsakingais bei aktyviais pilietinės visuomenės nariais; imtųsi inovatyvių projektų ir veiklų, kuriant džiaugsmą tiek patiems KSU ALUMNI nariams, tiek kitiems.

Registracija ir įsikūrimas nuo 12.30 val. Renginio pradžia 14.00 val.* Programa.

Šventės dalyvio anketa: https://goo.gl/PPb2AA. Dalyviai registruojami iki birželio 5 d.

KSU ALUMNI nario anketa: https://goo.gl/3SsGtZ. Anketą prašome užpildyti iki birželio 5 d.

Kontaktai pasiteiravimui: 865244508, jolita.malinauskaite@ksu.lt.

Visi  KSU ALUMNI kviečiami ir laukiami!

* – Šventės dalyvio mokestis asmeniui (pasitikimo vaišės, furšetas, programa, lauko pramogos)  yra 15 EUR. Prašome pervesti įmoką  į KSU sąskaitą Nr.  LT247044060007853756 nurodant įmokos paskirtį „ALUMNI šventė dalyvio mokestis“ iki birželio 1 d. Šventės dalyvio mokestis sodyboje nakvojančiam asmeniui (pasitikimo vaišės, furšetas, programa, lauko, pramogos, nakvynė, pusryčiai)  yra 35 EUR. Prašome pervesti įmoką  į KSU sąskaitą Nr.  LT247044060007853756 nurodant įmokos paskirtį „ALUMNI šventės dalyvio mokestis“ iki birželio 1 d.

Pastabos. Renginio aprangos kodas – (Casual ) elegantiška laisvalaikio apranga. Kaimo turizmo sodyboje papildomai įsigyti maisto ir gėrimų galimybių nebus.

Dalinkis:

GRĮŽTI