fbpx

KSU užsienio studentus sužavi jauki studijų aplinka ir praktinės paskaitos


Erasmus+ studentai

Kazimiero Simonavičiaus universitetas, pagal ankstesnių metų duomenis, yra ne tik sparčiausiai augantis universitetas Lietuvoje, tačiau jį spėjo pamėgti ir užsienio studentai, ypač Erasmus mainų programos dalyviai.

„Nors esame nedidelis universitetas, tačiau bendruomenė labai įvairiatautė, o pagal Erasmus+ mainų programą kasmet atvykstantys studentai sudaro daugiau nei 10 procentų visų universiteto studentų,“ – teigia KSU tarptautinių ryšių koordinatorė Kristina Šlekienė.

Praėjusią savaitę pusmečiui į Kazimiero Simonavičiaus universitetą studijuoti atvyko 27 studentai iš tokių Europos šalių kaip Prancūzija, Italija, Turkija, Ispanija, Nyderlandai, Vokietija ir kt. Kaip ir kasmet, universitetas išlieka populiariausias Italijos, Turkijos ir Ispanijos studentų tarpe. Tuo tarpu KSU studentai dažniausiai pagal mainų programą išvyksta į Daniją, Ispaniją, Lenkiją bei Portugaliją.

„Neatsitiktinai pasirinkau šį universitetą, jį man rekomendavo draugas, kuris studijavo čia pagal mainų programą ankstesniais metais. Labiausiai mane sužavėjo vakarietiška studijų aplinka, betarpiškas bendravimas tarp studentų ir dėstytojų bei įdomios ir kokybiškai pateiktos studijų programos, kuriose mokomasi per praktinius užsiėmimus, “ – teigia pagal Erasmus programą antrą semestrą KSU besimokantis Abdullah iš Turkijos.

Erasmus programoje dalyvaujantys studentai stiprina užsienio kalbų įgūdžius, gilina savo studijų krypties žinias, susipažįsta su Europos šalių patirtimis jų studijuojamų disciplinų srityje, artimiau susipažįsta su kitomis kultūromis. Praėjusią savaitę atvykę ir naują semestrą pradėję studentai jau turėjo progą ne tik susipažinti vieni su kitais bei KSU bendruomene, bet ir pristatė vieni kitiems savo tautos kultūrą, tradicijas ir net kulinarinį paveldą, šios savaitės pabaigoje, minint Valstybės atkūrimo šimtmetį bus rengiama išvyka į Trakų istorijos muziejų Trakuose.

Akimirkos iš renginio čia.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI