fbpx

Kazimiero Simonavičiaus universitete lankėsi Lietuvos ambasadorius Indijoje


Laimonas Talat-Kelpša ir prof. dr. Arūnas Augustinaitis

Laimonas Talat-Kelpša ir prof. dr. Arūnas Augustinaitis

 

Šiandien, liepos 5 dieną, Kazimiero Simonavičiaus universitete lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadorius Indijoje Laimonas Talat-Kelpša su žmona Alina. Ambasadorius kartu su KSU rektoriumi prof. dr. Arūnu Augustinaičiu, kancleriu Dariumi Verbyla bei tarptautinių ryšių koordinatoriumi dr. Javed Imran aptarė užsienio piliečių, atvykstančių studijuoti į Lietuvą, padėtį ir problemas, su kuriomis jie susiduria, ieškota sprendimų, galinčių palengvinti užsienio studentų atvykimą ir įsikūrimą Lietuvoje.

KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis teigia: „Šiuo metu Universitetas išgyvena kokybiškai naują tarptautiškumo plėtros etapą. Vienos svarbiausių tarptautinio bendradarbiavimo krypčių yra Indija, Pakistanas, Bangladešas, Šri Lanka, Nepalas – svarbiausios Indostano regiono šalys. Kazimiero Simonavičiaus universitetas siekia ne tik pritraukti daugiau užsienio studentų, bet ir įgyvendinti talentų pritraukimo bei tarptautinių mokslinių tyrimų projektus.

Labai svarbu diskutuoti ir ieškoti sprendimų problemoms, su kuriomis susiduria Lietuvoje norintys studijuoti užsienio piliečiai. Kazimiero Simonavičiaus universitete jau studijuoja studentai iš Indijos, Šri Lankos bei kitų valstybių, todėl žinome, koks sudėtingas procesas gauti vizą ir kitus kelionei reikalingus dokumentus. Puiku, kad galėjome šiuos klausimus aptarti su Lietuvos ambasadoriumi Indijoje ir drauge svarstyti galimus sprendimus bei išeitis. Taip pat aptarėme ir bendradarbiavimo su Pietų Azijos universitetais galimybes, ypač mokslinėje ir kultūrinėje srityse“.

Dalinkis:

GRĮŽTI