fbpx

Jėgas suvieniję L. Vagonė ir A. Remeika mokys mados verslo paslapčių


Laura Vagonė ir Arnoldas Remeika

Mados industrijos ekspertas Arnoldas Remeika, bendradarbiaudamas su neformalaus ugdymo mados mokykla „Vilnius Fashion Hub“ ir Kazimiero Simonavičiaus universitetu (KSU), sukūrė mados komunikacijos švietimo programą – skirtą mados prekės ženklų kūrėjams. Jau spalį prasidėsianti programa leis kūrėjams ar svarstantiems apie savo mados prekės ženklą, geriau suvokti efektyvios komunikacijos principus ir jų taikymą mados versle.

„Ši programa yra puiki pradžia tiems, kurie nori gauti koncentruotų žinių apie tai, kaip išvystyti mados prekės ženklą nuo pradinės idėjos iki produkto pardavimo fakto, kaip kurti palankų savo prekės ženklo įvaizdį ir didinti jo ekonominę vertę“, – mėnesio trukmės paskaitų ciklą pristato Arnoldas, platesnei auditorijai žinomas kaip projekto „Bomberis“ autorius.

Mados komunikacijos kursai, vyksiantys KSU auditorijose Vilniuje, yra subalansuoti kaip pradžiamokslis tiems, kurie jau dirba mados versle ir galbūt patiria konkrečių sunkumų komunikacijos, strategijos ar pardavimų srityje, taip pat tiems, kurie tik planuoja savo karjerą mados pramonėje kaip prekės ženklų vadybininkai.

„Vilnius Fashion Hub“ įkūrėja ir vadovė Laura Vagonė džiaugiasi nuolat augančiu besidominčiųjų mados industrija žmonių skaičiumi ir tokių mokymo programų poreikiu. „Įkūrus mados mokyklą per trejus metus mūsų paskaitose jau dalyvavo beveik keturi šimtai žmonių, esame neformalaus ugdymo organizacija ir stipriname savo bazę, pasitelkiame kompetentingus partnerius ir sieksime patenkinti visų besidominčiųjų mados verslu poreikius“, – teigia Laura.

Mados komunikacijos kursai vyks spalio 29 – lapkričio 28 dienomis (3 k. / sav.) Kazimiero Simonavičiaus universitete (Dariaus ir Girėno 21, Vilnius) 18-21 val. Kursų kaina 360 eur. Plačiau apie kursus ir registracija čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI