fbpx

Jaunuoliai kviečiami į dienos stovyklą „Jaunasis aviatorius“


Aviacijos pasaulis yra nuo seniausių laikų žmoniją dominanti ir įtraukianti sfera. Ne paslaptis, kad aviacijos sektorius yra vienas dinamiškiausių ir sparčiausiai besivystantis pasaulyje, tad susidomėjusių niekada nemąžta ir apima įvairiausio amžiaus tarpsnius.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas rengia stovyklą „Jaunasis aviatorius“, kurioje 13-18 metų jaunimas susipažins su aviacijos pasauliu iš arti. Penkias dienas trunkančios stovyklos metu dalyviai lankysis įvairiose aviacinėse ekskursijose, apsilankys lėktuvo treniruoklyje Boeing 737, susitiks su aviacijos pasaulio ekspertais, konstruos lėktuvų modelius, dalyvaus drono valdymo pamokoje bei kituose įtraukiančiuose užsiėmimuose.

„Pernai pirmą kartą pakvietę vaikus į šią stovyklą buvome maloniai nustebę susidomėjimo mastu bei užklausomis dėl kitų metų, tad šiemet vaikus pasitiksime su dar įdomesne programa bei atskira programa pritaikyta būtent vyresnėliams. Mūsų pranašumas tai, kad universitete vykdydami Aviacijos vadybos bakalauro programą ir bendradarbiaudami su pilotų rengimo centru BAA training bei kitomis pagrindinėmis Lietuvos aviacijos kompanijomis galime pasiūlyti aviacijos pasauliu besidomintiems vaikams unikalią galimybę pamatyti jį iš visai arti. Labai tikimės ir šiemet pateisinti bei viršyti dalyvių lūkesčius ir suteikti neišdildomų patirčių,“ – teigia stovyklos vadovė Evelina Lipskaja.

Stovykla vyks liepos 16-20 dienomis, užsiėmimai vyks 9-17 valandomis. Dalyvių skaičius vienai pamainai ribojamas iki 15. Dalyvio mokestis 190 eur. Į stovyklos kainą įskaičiuota: stovyklos programa, priemonės, maitinimas (pietūs, pavakariai), ekskursijos, prizai, diplomai, stovyklos atributika ir kt.

Registracija į stovyklą vykdoma čia.

Papildoma informacija suteikiama el. p. stovykla@ksu.lt bei tel. +370 670 89188.

Dalinkis:

GRĮŽTI