fbpx

„Jaunųjų aviatorių“ gretos prasiplėtė – fiksuojamas rekordinis dalyvių skaičius


Lietuvos aviacijos pasaulis turi potencialą plėstis, tai įrodo ne tik ekonominės tendencijos, tačiau ir jaunosios kartos susidomėjimas aviacija. Kazimiero Simonavičiaus universitetas antrus metus iš eilės pakvietė vaikus į dienos stovyklą „Jaunasis aviatorius“. Birželio-liepos mėnesiais vykusiose stovyklos pamainose dalyvavo per 70 vaikų 7-12 metų amžiaus. Vaikų gretas papildė ir 15 iš Samariečių bendrijos Vilniaus vaikų dienos centro.

Stovykla orientuota į praktinį aviacijos pasaulio pažinimą. Kasdien vaikai keliavo į ekskursijas po Vilniaus ir Kauno oro uostuos, į Paluknio aerodromą, dalyvavo drono valdymo pamokoje, konstravo lėktuvėlių modelius bei lankėsi BAA training ir Amikon akademijose.

„Mūsų pranašumas tas, kad universitete vykdydami Aviacijos vadybos bakalauro programą ir bendradarbiaudami su pilotų rengimo centru BAA training bei kitomis pagrindinėmis Lietuvos aviacijos kompanijomis galime pasiūlyti aviacijos pasauliu besidomintiems vaikams unikalią galimybę pamatyti jį iš visai arti. Labai džiugu buvo susitikti su vaikais iš ankstesnių metų bei susipažinti su naujais, kurie viliuosi dar sugrįš kitais metais,“ – teigia stovyklos vadovė Evelina Lipskaja.

Visų pamainų dalyvių skaičius buvo maksimalus, tad, pasak stovyklos rengėjų, tikėtina, kad kitais metais pamainų skaičius išaugs, o programa pasipildys naujomis veiklomis.

Dalinkis:

GRĮŽTI