fbpx

Įvyko seminaras „Intelektinės nuosavybės strategija startuoliams“


Š. m. gegužės 24 d. įvyko seminaras „Intelektinės nuosavybės strategija startuoliams“, kurį vedė prof. dr. Mindaugas Kiškis – teisės ir vadybos profesorius, advokatas, kelių technologijų startuolių bendrasteigėjas, daugiau nei du dešimtmečius atliekantis mokslinius tyrimus, teikiantis teisines ir konsultavimo paslaugas technologijų reguliavimo ir politikos, intelektinės nuosavybės ir verslumo klausimais.

Seminaro metu buvo aptarta, kaip planuoti ir priimti verslo sprendimus intelektinės nuosavybės srityje, nagrinėti realių startuolių bei mažų ir vidutinių įmonių atvejų patirties pavyzdžiai. Seminaro dalyviai turėjo galimybę susipažinti su pagrindiniais intelektinės nuosavybės strategiją lemiančiais veiksniais, reagavimo į konkurentų verslo ir teisinius veiksmus, susijusius su intelektinės nuosavybės teisėmis būdais.

Renginio metu taip pat buvo pristatyta Kazimiero Simonavičiaus universiteto ir partnerių iš Kremso tęstinio mokymo universiteto (Austrija), Gotingeno universiteto (Vokietija) ir Masaryko universiteto (Čekija) parengta teisės studijų programa anglų kalba LL.M. “Data Economy Law“.

 

Šis seminaras – projekto “Tarpdisciplininis skaitmeninis švietimas duomenimis grįstame valdyme: novatoriškas, tvarus ir įtraukiantis požiūris į paramą pradedančioms, mažoms ir vidutinėms įmonėms Europoje” (DDM4SME) renginys.

Dalinkis:

GRĮŽTI