fbpx

Įvyko projekto EUCA – INVEST tarptautinė metinė konferencija


img_0039Rugsėjo 29-30 d. Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis drauge su projekto dėstytoju Andriumi Bagdonu dalyvavo projekto EUCA – INVEST tarptautinėje metinėje konferencijoje Gruzijoje, Valstybiniame Ilia universitete.

Pirmąją projekto parnerių susitikimo dieną dalyviai klausėsi pranešimų apie Gruzijos antreprenerystės ir inovacijų situaciją, kūrybiškumo ir verslumo laboratorijos (angl. CreaLabs) koncepciją ir dalyvavo diskusijoje „Antreprenerystė stiprinimas geresnei ateičiai – Institucinė perspektyva“ (angl. Strenghtening of Entrepreneurship for Better Future – Institutional Perspective). Antrąją susitikimo dieną projekto partneriai dalyvavo praktiniuose seminaruose, aptarė organizacinius klausimus.

Susitikimo metu taip pat buvo pasirašyta Kazimiero Simonavičiaus universiteto ir Valstybinio Ilia universiteto tarptautinio bendradarbiavimo sutartis.

Kiek anksčiau, rugpjūčio 22-26 dienomis, Vilniuje, Kazimiero Simonavičiaus universitete, vyko intensyvūs 5 dienų trukmės mokymai, skirti projekte EUCA – INVEST dalyvaujančių universitetų atstovams. Jų metu dalyviai mokėsi, kaip skatinti aktyvų mokymąsi ir ugdyti antreprenerystės įgūdžius, susipažino su naujais mokymo metodais.

Dalinkis:

GRĮŽTI