fbpx

Vyksta KSU įvadinės savaitės renginiai


Rugsėjo 4-8 dienomis Kazimiero Simonavičiaus universitete organizuojama įvadinė savaitė pirmakursiams. Jos metu vyks ne tik įprastos paskaitos, tačiau ir susitikimai su Universiteto rektoriumi, studijų koordinatorėmis, Studentų atstovybės nariais, Karjeros centro bei bibliotekos darbuotojais. Pirmakursių taip pat laukia komandos formavimo užsiėmimas su organizacijų psichologe ir KSU dėstytoja Aiste Mažeikiene.


Įvadinės savaitės renginių tvarkaraštis:

PIRMADIENIS

9.00 Labas rytas su Rektoriumi (214 aud.)

10.15 KSU pirmakursių teambuilding‘as su Aiste Mažeikiene (214 aud.)

12.00 Karjeros kelias (214 aud.)

ANTRADIENIS

10.45 Pažintis su KSU studentų atstovybe (214 aud.)

12.00 Gyvenimas KSU (214 aud.)

 

Visus paskaitų tvarkaraščius, studijų dokumentus bei prieigą prie  Universiteto informacinės sistemos, el. pašto ir „Moodle“ sistemos galite rasti internetinėje KSU svetainėje, skiltyje MANO KSU.

Studentus, norinčius aktyviai dalyvauti Universiteto gyvenime, sprendimų priėmime, organizuoti renginius, inicijuoti bei įgyvendinti projektus, kviečia KSU Studentų atstovybė (KSU SA).  Jei jums įdomi KSU SA veikla ir svarstote galimybę joje dalyvauti, susisiekite su Atstovybės Prezidente Gabriele Špejeraite el. paštu president@ksusa.lt.

Jei norėtumėte automobilį statyti šalia Universiteto pastato, galite išsinuomoti vietą KSU automobilių stovėjimo aikštelėse:

II KSU automobilių stovėjimo aikštelė (pažymėta mėlynai)

II KSU automobilių stovėjimo aikštelė (pažymėta mėlynai)

Dėl vietos nuomos aikštelėje prašome kreiptis į KSU Infrastruktūros vadovą Eugenijų Žygutį el. paštu eugenijus.zygutis@ksu.lt.

2017 m. priimtų studentų statistika

Šiemet naujus mokslo metus KSU pradėjo 91 studentas:

Studentų pasiskirstymas pagal studijų programas ir kursus

Studentų pasiskirstymas pagal studijų programas ir kursus

Dalinkis:

GRĮŽTI