fbpx

Išrinkta naujoji KSU Alumnų klubo prezidentė Viktorija Kurkianecaitė


KSU Alumnų klubas vienija ne tik Kazimiero Simonavičiaus universiteto absolventus, tačiau ir kitus akademinės bendruomenės narius, buvusius bei esamus darbuotojus, rėmėjus ir bičiulius, prisidėjusius prie Universiteto veiklos. Džiaugiamės, jog Alumnų klubas turi naujai paskirtą prezidentę, kuri tęs atsistatydinusio vadovo kadenciją. Ja tapo Teisės fakulteto absolventė – Viktorija Kurkianecaitė. Sveikiname ir linkime sėkmės atgaivinant Klubo veiklą bei telkiant kiekvieną, kuris buvo ir yra mūsų Universiteto bendruomenės dalis.

„Dėkoju už pasitikėjimą bei galimybę prisidėti prie KSU teisinio švietimo kokybės, įgyti naujų žinių, praktinės patirties, bendradarbiauti, atnaujinti ryšius, įgyvendinti idėjas ir nuolat tobulėti kaip asmenybei”- džiaugiasi Viktorija Kurkianecaitė.

KSU Alumnų klubo pagrindinė funkcija:

  • Dalintis savo profesine patirtimi, naujienomis, įžvalgomis, idėjomis ir jų įgyvendinimu, prisidėti prie mokymų, konferencijų, išvykų ir renginių organizavimo bei koordinavimo.
  • Prisidėti prie KSU aktualių publikacijų ir informacijos sklaidos.
  • Kurti diskusijas ir bendravimo formas siekiant plėtoti bendradarbiavimą tarp esamų, buvusių ir būsimų teisininkų bei partnerių.
  • Plėtoti profesinį švietimą ir tęstinį mokymą aktualiomis temomis.
  • Prisidėti prie KSU bendruomenės įvaizdžio kūrimo ir puoselėjimo.

„Kviečiu kiekvieną, kuris buvote KSU bendruomenės dalimi stoti į KSU Alumnų klubą. Visi kartu sieksime profesinių mainų, ryšių atnaujinimo, galimybių dalyvauti KSU vykstančiuose renginiuose, paskaitose, seminaruose ir mokymuose, grįžtamojo ryšio Alma mater teikimo. Siūlau išeiti iš komforto zonos ir įgyti naujos patirties prisijungiant prie Alumnų komandos“ – kalbėjo Alumnų klubo prezidentė Viktorija Kurkianecaitė.

„Kazimiero Simonavičiaus universitetas siekia vienyti Universiteto absolventus ir kviečia tapti KSU Alumnų klubo nariu. KSU absolventai, tapę Klubo nariais, turi galimybę, net ir pabaigus studijas, aktyviai dalyvauti Universiteto gyvenime, gauti aktualią informaciją apie KSU vykstančius renginius, susitikti studijų laikų draugus ir dėstytojus, sužinoti, kuo šiandien gyvena jų Alma Mater, prisidėti prie Universitetui svarbių sprendimų priėmimo.

„Nuo Jūsų visų priklauso mūsų aukštosios mokyklos pokyčiai, kurie reikalingi dalinantis gerąja patirtimi, tobulinant kokybę. Dalindamiesi profesine patirtimi, pasakodami savo sėkmės istorijas bei tapdami partneriais, įnešite didesnį indėlį į Universiteto gyvenimą. Džiaugiuosi, jog mano darbą, kaip buvusio prezidento, tęs Viktorija. Tikiuosi, jog jos šiuolaikinis mąstymas, profesinė patirtis, naujos idėjos pakels Alumnų klubą į kitą lygį ir prisidės prie Universiteto garsinimo, ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje“ – kalbėjo buvęs Alumnų klubo prezidentas, Teisės fakulteto prodekanas Olegas Beriozovas.

Jeigu turite idėjų ir pasiūlymų dėl Klubo veiklos ar norite tapti Alumnų klubo nariais, susisiekite su Klubo prezidente Viktorija Kurkianecaite el. paštu alumni@ksu.lt.

Kazimiero Simonavičiaus universitete Jūs visuomet laukiami!

Dalinkis:

GRĮŽTI