fbpx

Įspūdingas KSU Mados industrijos studenčių leidinys


i2eye

 

Šiemet Mados industrijų specialybę papildė naujas kursas – Mados žurnalistika. Antro kurso studentės susipažino su mados leidybos ir tekstų kūrybos pagrindais, bei vykdė finalinį projektą – savarankiškai kūrė naują, originalų leidinį apie madą.

„Nors užduotis nebuvo sutikta entuziastingai“,– sako dėstytojos Reda Šatūnienė ir Kristina Stankevičiūtė, – „tačiau rezultatai mus iš tiesų nustebino. Studenčių sukurti leidiniai drąsiai galėtų konkuruoti su daugeliu lietuviškų mados ir gyvenimo būdo žurnalų. Visi projektai – įdomūs, atspindintys šiandienos mados aktualijas, jaunosios kartos stiliaus ir formos paieškų tendencijas”.

Geriausiu projektu neabejotinai tapo Augustės Paulauskaitės, Simonos Jankutės , Karinos Kurilovičiūtės ir Airidos Petkevičiūtės žurnalas I2EYE – jaunas, veržlus mados žurnalas, kuriame su mada susitinkame „akis į akį“. Išskyrus užsienio dizainerių kolekcijų nuotraukas bei nuotraukas iš asmeninių archyvų, likusius žurnalo leidybos darbus merginos nuveikė pačios: sukūrė leidinio koncepciją, parašė visus straipsnius, rengė fotosesijas, ėmė interviu, kūrė dizainą, maketavo, redagavo, formavo stilistiką ir nuotaikas, atrinko nuotraukas, modelius ir temas.

Savo darbą merginos vertino gan savikritiškai, nes kūrybinį džiaugsmą dažnai temdė organizaciniai nesklandumai. Vis tik, dėstytojų nuomone, paskaitose gauta informaciją puikiai pritaikyta praktiškai, o studentišką laiko bei patirties trūkumą visiškai kompensuoja jaunatviška ambicija ir  kūrybiškumas.

Sveikiname merginas šauniai padirbėjus – tikimės, kad „Mados žurnalistikos“ kursas ir ateityje pateiks panašių malonių staigmenų. O apžiūrėti jaunąjį mados žurnalą I2EYE  galite čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI