fbpx

Vyksta tiesioginis priėmimas!


Vyksta tiesioginis priėmimas į Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) bakalauro, vientisųjų ir magistro studijų programas. Tiesioginis priėmimas – tai galimybė stoti į pasirinktą universitetą tiesiogiai (ne per LAMA BPO sistemą). Jis skirtas tiems, kurie ketina studijuoti savo lėšomis.

Pažymėtina, kad stojantiesiems per tiesioginį priėmimą ir pasirašiusiems dokumentus dėl bakalauro studijų iki 2019 m. liepos 12 d., studijų kainai taikoma 30 proc. nuolaida. Nuo liepos 13 d. iki liepos 31 d. bakalauro studijų kainai taikoma 20 proc. nuolaida.  

Kaip vyksta tiesioginis priėmimas?

Organizuojamas motyvacinis pokalbis su stojančiuoju, kurio metu stojantysis turi galimybę pristatyti savo žinias ir patirtį, o taip pat ir geriau pažinti Universitetą, studijų programą, kurią nori studijuoti, išsiaiškinti kitus rūpimus klausimus.

Motyvaciniam pokalbiui reikia užsiregistruoti iš anksto, užpildant žemiau esančią formą

Kas gali stoti per tiesioginį priėmimą?

  • 12-tų klasių moksleiviai;
  • Asmenys, turintys vidurinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • Asmenys turintys aukštąjį neuniversitetinį (kolegijų) arba universitetinį išsilavinimą.

Kilus klausimams ar neaiškumams, prašome kreiptis:

Vilniuje:
El. p. priemimas@ksu.lt
Tel. +370 618 08894

Klaipėdoje:
El.p. klaipeda@ksu.lt
Tel. +370 650 33066

Bakalauro ir vientisųjų studijų programos čia.

Magistro studijų programos čia.

Paula Gerulytė, Aviacijos vadybos studijų studentė

„Pasirinkau stoti į KSU universitetą per išankstinį priėmimą dėl galimybės iš anksto turėti užtikrintą vietą aviacijos vadybos studijų programoje. Didžiausias išankstinio priėmimo privalumas – motyvacinis pokalbis, kurio metu turi galimybę dar kartą pasitikrinti ar tikrai nori stoti į tam tikrą programą. Stojimo metu universitetas atsižvelgė ne tik į mano akademinius rezultatus, bet ir į asmenines savybes, ambicijas, jau įgytą patirtį.“

Laura Naidzinavičiūtė, Mados industrijų studijų studentė

„Mados industrija visada buvo viena įdomiausių sričių, ieškojau universiteto, kuris organizuoja šias studijas. Dar kovo mėnesį pamačiusi KSU Mados industrijų programą, net nedvejodama nusprendžiau, kad tai būtent tai – ko ieškojau. Kadangi vyko išankstinis priėmimas, ilgai laukti nereikėjo, po kelių dienų jau buvau įstojusi į savo svajonių specialybę. Taigi turėjau ilgą ir nuostabų pavasarį, nebereikėjo mąstyti kur stoti ir spėti laiku pateikti dokumentus, o kas svarbiausia – stodama per išankstinį priėmimą gavau dar ir 30% nuolaidą studijoms.

Agnė Jankovskytė, Aviacijos vadybos studijų studentė

„Stojau į KSU universitetą tiesioginio priėmimo metu, nes norėjau užsitikrinti savo vietą universitete ir nepergyventi dėl stojimo proceso kituose universitetuose. Taip pat išankstinio stojimo metu buvau susidomėjusi aviacijos vadybos programa ir motyvacinio pokalbio metu, programos vadovas padėjo galutinai apsispręsti dėl studijų krypties.“ 

Pildyti prašymą

[contact-form-7 id=”12787″]

Dalinkis:

GRĮŽTI