fbpx

Integruotos komunikacijos studijos – plataus spektro komunikacija pagal šiuolaikines aktualijas


Komunikacijos studijų programų absolventai yra vieni geidžiamiausių specialistų Lietuvoje ir pasaulyje jau ne vienerius metus. Veržlus, motyvuotas, mokantis priimti ir įgyvendinti individualius įmonei naudingus sprendimus specialistas dažnai tampa būtent tuo darbuotoju, kurio dėka klesti verslas ir gerėja įmonės rezultatai.

Praktinės bei teorinės žinios apie efektyvius komunikacijos metodus, jų įgyvendinimo būdai, prekės ženklo žinomumo didinimo strategijos yra pagrindiniai rodikliai, į kuriuos orientuojasi KSU integruotos komunikacijos studijos. Kitaip tariant, šios studijos – tai komunikacija, orientuota į šiuolaikinius verslo poreikius.

Dr. Mindaugas Kazlauskas, KSU Integruotos komunikacijos magistro studijų programos vadovas: „Integruotos komunikacijos magistro studijų programa – išskirtinė tuo, kad sutelkia visas esmines komunikacijos kompetencijas, kurios padidintų komunikacijos efektyvumą ir pasiūlytų originalius sprendimus įvairiose srityse bei vis labiau įskaitmeninamose aplinkose. Ši programa – tai integruotų komunikacijos žinių ir metodų skaitmeniniame amžiuje visuma, kadangi tik šiuolaikinio komunikacinio mąstymo ir metodų visuma skaitmenintose aplinkose leidžia sukonstruoti geriausius ir veiksmingiausius veiklos modelius“.

Komunikacija neabejotinai yra viena iš tų sričių, kuri nuolat kinta. Šiandien dauguma įmonių vis didesnę reikšmę skiria komunikacijai internetinėje erdvėje ir ypač vertina specialistus, gerai išmanančius komunikaciją socialiniuose tinkluose. Be to, nuolat kinta taikomų standartinių komunikacijos strategijų efektyvumas. Anksčiau duodavusias gerus rezultatus strategijas šiandien keičia nauji metodai ir šiuolaikiniams poreikiams pritaikyti sprendimai. Siekiant parengti aukščiausio lygio specialistus, turinčius ne tik plataus spektro, bet ir šiandienines aktualijas atspindinčias žinias, KSU integruotos komunikacijos studijos nuolat atnaujinamos ir orientuojamos į tai, kas aktualu šiandien.

„Ši programa yra labai dinamiška – ji kinta kartu su tomis naujovėmis, kurios iškyla šiuolaikiniame itin intensyviame gyvenime ir inovacijų ekonomikoje. Dabar programos turinyje daugiau skiriama dėmesio generalizuojančioms komunikacijos sritims, kurios suformuotų integralų šiuolaikinės komunikacijos teorinį ir metodologinį karkasą, leistų įgyti visuminį komunikacinį mąstymą, grįstą šiuolaikiniais tyrimo metodais ir informacinėmis technologijomis. Šalia skaitmeninės rinkos komunikacinio integravimo metodų, „dizaininio“ mąstymo metodologijų, programoje labiau atsispindi atvirų inovacijų bei kūrybinių metodų taikymo kompetencijos“.

Komunikacijos specialistas – tai ne vienintelis pasirinkimas KSU integruotos komunikacijos magistro laipsnį įgijusiems studentams. Plataus spektro žinios gali būti pritaikomos įvairiose srityse. Jaučiantys potraukį savo gebėjimus panaudoti skaitmeninėje ar medijų erdvėje, dažnai renkasi skaitmeninės rinkodaros projektų vadovo ar socialinių tinklų specialisto kryptį. Tuo tarpu teikiantys pirmenybę gyvam bendarvimui, save atranda komunikacijos specialisto pareigose privačiame ar valstybinių institucijų sektoriuje. Na, o norintiems realizuoti unikalias savo verslo idėjas, integruotos komunikacijos studijos suteikia ne tik žinių kaip tai padaryti, bet ir motyvacijos bei pasitikėjimo savimi įgyvendinant sumanymus.

Stojant į Integruotos komunikacijos magistro programą išankstinio priėmimo metu nuo 03.01 d. iki 07.16 d., suteikiama 30 % nuolaida visai studijų kainai.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/3xrqKhG 

Dalinkis:

GRĮŽTI