fbpx

#FashionInTheMaking vol. 2! Electrofashion – kelias į VOGUE arba apie nežabotą požiūrį į madą su Beissoul


.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas kartu su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte tęsia ambicingą atvirų mados paskaitų ciklą #FashionInTheMaking ir kviečia į antrąjį susitikimą lapkričio 21 dieną, kuris vyks 18.30 val. KABLYS + KULTŪRA (Kauno g. 5, Vilnius). Paskaitos tema – Electrofashion – kelias į VOGUE. Jos metu apie nežabotą požiūrį į madą pasakos ekscentriškasis Artūras Žabas-Beissoul.

Daugiau nei muzika, giliau nei mada, toliau nei realybė…. Mada, menas, avangardas, saviraiška, kūryba ir laivė – sinonimai ar sėkmės ingredientai? Mada yra emocija, bet ne visi gali tą emociją kurti, o ir kūryba pati savaime ne visada nusipelno pripažinimo. Tad, kas lemia sėkmę? Kaip pralenkti žiūrovo fantazijas ir būti išties unikaliu? Individualumas ar bendruomeniškumas, kūryba ar saviraiška, mada ar nežabota laisvė? Kas yra pripažinimas ir kokie žingsniai gali nuvesti į VOGUE puslapius? Tai tik dalis temų, kurias gvildens Marija Palaikytė pokalbyje su Artūru Žabu-Beissoul.

#FashionInTheMaking  – tai tęstinis atvirų paskaitų projektas, kurį inicijuoja vienintelis Lietuvoje siūlantis Mados industrijos bakalauro studijų programą Kazimiero Simonavičiaus universitetas. Kiekvieną mėnesį iki pat birželio (pasirinktą mėnesio trečiadienį) patyrę mados industrijos veikėjai skaitys paskaitas ir kvies diskutuoti įvairiomis su mados verslu susijusiomis temomis bei kvies į mados pasaulį nerti visu pajėgumu.

Mados verslas išgyvena išties ypatingą – naują virsmo periodą. Keičiasi ne tik verslo modeliai, keliai į sėkmę, tačiau ir vertybės. Ar gali būti taip, kad į ateitį žengiame besižvalgydami atgal? O gal kuriame dar neišbandytą rytojų, paremtą nevaržoma technologine revoliucija? Kur riba tarp vertybių ir pragmatiškų ambicijų? Nors tai skamba kaip filosofiniai klausimai, tačiau #FashionInTheMaking paskaitose iš įvairių mados industrijoje veikiančių dalyvių išgirsime konkrečius atsakymus – į kurią pusę šiame virsme žengia didieji mados industrijos dalyviai ir ką turėtume daryti mes, norintys joje veikti kaip lygiaverčiai veikėjai.

Pirmoji #FashionInTheMaking paskaita vyko spalio mėnesį. Marijos Palaikytės paskaitos įrašą „Mados verslo ateitis: vertybės ir galimybės“ galite pamatyti čia.

#FashionInTheMaking paskaitos nemokamos, tačiau su išankstine registracija, kuri vykdoma Eventbrite čia (vietų kiekis ribotas).

Nuoroda į renginį FB: https://www.facebook.com/events/972410949636785/

Renginį organizuoja Kazimiero Simonavičiaus universitetas, vienintelis Lietuvoje siūlantis Mados industrijos studijų programą kartu su tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte.

Dalinkis:

GRĮŽTI