fbpx

EFHR kviečia į nemokamus mokymus „Saviraiškos laisvė: įgyvendinimas ir ribojimas“


VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“ (EFHR), jau penkerius metus teikianti nemokamą teisinę pagalbą žmogaus teisių pažeidimų bylose, rugsėjo 29 d. kviečia į nemokamus mokymus temaSaviraiškos laisvė: įgyvendinimas ir ribojimas“. Tai bus antroji mokymų dalis – daugiau apie EFHR birželio mėnesį vestus mokymus „Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės taikymas diskriminacijos bylose Lietuvoje“ galima rasti čia ir čia.

10819498_844569868898021_1157372925_o-2

Evelina Davidavičiūtė

Mokymus ves Evelina Davidavičiūtė – advokatė, daugiau nei 9 metus dirbanti teisinį darbą ir sukaupusi itin didelę patirtį teisminiuose ginčuose įvairiose teisės srityse. Advokatė daugiau nei trejus metus veda mokymus ir seminarus studentams be profesionalams, kurių metu su klausytojais dalinasi ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir savo praktika.

Programoje numatytos temos
1. Saviraiškos laisvė – kas tai?
2. Saviraiškos laisvės ribojimo pagrindai;
3. Saviraiškos laisvės įgyvendinimas ir ribojamas Europos Žmogaus Teismo Teisių Teismo praktikoje;
4. Saviraiškos laisvės įgyvendinimas ir ribojamas Lietuvos teismų praktikoje.

Mokymai yra skirti visiems besidomintiems žmogaus teisių tematika. Kviečiame teisininkus, advokatus, prokurorus, NVO darbuotojus, studentus ir visus kitus, besidominčius šia tema. Mokymai vyks anglų ir lietuvių kalba. Kiekvienas dalyvis gaus sertifikatą.

Mokymai vyks Kazimiero Simonavičiaus universitete (J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius), 15 auditorijoje, II aukštas. Mokymų pradžia 9 val., pabaiga: 16 val.

Į rugsėjo 29 d. mokymus kviečiame registruotis iki rugsėjo 28 d. adresu mokymai@efhr.eu  arba pildant formą. Vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos teirautis telefonu +370 691 50 822.

Dalinkis:

GRĮŽTI