fbpx

Dirbantiesiems – nuotolinės Teisės studijos


Jau trečius metus Kazimiero Simonavičiaus universitete vykdomos nuotolinės (angl. online) Teisės studijos. Tai studijų forma, leidžianti studentui studijuoti per atstumą – paskaitos, konsultacijos ir atsiskaitymai vyksta internetu. Kazimiero Simonavičiaus universitetas yra vienintelis universitetas Lietuvoje, suteikiantis galimybę studijuoti teisę nuotoliniu būdu.

„Mintis pritaikyti Teisės studijų programą nuotolinėms studijoms kilo pastebėjus augantį studentų poreikį studijuoti per atstumą – gyvename nuolat skubančiame ir kintančiame pasaulyje, kuriame darosi sudėtinga įsipareigoti reguliariai lankyti paskaitas konkrečioje vietoje, ypač jei studentas darbą derina su studijomis. Nuotolinių studijų forma yra itin patogi šiuolaikiniam žmogui, o kokybe ir turiniu nė kiek nenusileidžia įprastai studijų formai“, – teigia KSU Teisės fakulteto prodekanas Olegas Beriozovas.

Nuotolinių studijų dalykai, trukmė ir suteikiama kvalifikacija išlieka tokia pati, kaip ir įprastų studijų – KSU siūlo vientisąsias studijas, apjungiančias pirmąją (bakalauro) ir antrąją (magistrantūros) studijų pakopas, kurių trukmė – 5 metai, o absolventams suteikiamas teisės magistro laipsnis.

Paskaitos ir konsultacijos internetu vyksta darbo dienomis bei savaitgaliais, jų įrašai keliami į virtualią studijų aplinką, todėl studentas gali mokytis bet kuriuo jam patogiu metu bet kurioje pasaulio vietoje. Visą semestrą studijuojama per atstumą, studentui į Universitetą atvykti reikia tik 2 kartus per metus – sausio ir birželio mėnesiais. Pirmąsias dvi sausio ir birželio savaites Universitete vyksta konsultacijos su dėstytojais bei egzaminų sesija.

Nuotolinis mokymosi būdas patogus ne tik dirbančiajam, bet ir kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje gyvenantiems studentams.

Kitos KSU nuotolinės studijų programos:

Aviacijos vadyba

Verslo vadyba

Dalinkis:

GRĮŽTI