fbpx

DELFI STUDIJOS 2022: Integruota komunikacija – perspektyvi ir puikiai apmokama sritis


Išskirtinė KSU magistro studijų programa – Integruota komunikacija. Studijų trukmė tik 1,5 metų!
Kazimiero Simonavičiaus universitetas vykdo išskirtines integruotos komunikacijos magistro studijas Lietuvoje, kurių turinys maksimaliai orientuotas į šiuolaikinius verslo ir tarptautiniu mastu veikiančių institucijų poreikius, kur darbuotojui yra būtinybė tarpdalykiškai mąstyti ir dirbti kintančioje ir neapibrėžtoje aplinkoje.
Šioje programoje pristatomi ne tik įprastos integruotos marketingo komunikacijos metodai, bet ir atliepiantys šių dienų aktualijas studijų dalykai, kaip Medijų technologijos, Asmeninio prekės ženklo komunikacija, Vizualinė komunikacija, Skaitmeninis marketingas, Įvaizdžio ideologija, Kūrybos visuomenė ir ekonomika, Masinė komunikacija, Naujųjų medijų industrijos ir populiarioji kultūra, Atvirosios inovacijos, bet ir kiti būsimam integruotos komunikacijos profesionalui svarbūs dalykai.
Studijos vyksta savaitgaliais, todėl galima subalansuotai derinti studijas ir darbą. Sėkmingai apgynus magistro darbą, suteikiamas komunikacijos magistro laipsnis.
Daugiau apie Integruotos komunikacijos magistrantūros studijas: https://ksu.lt/…/magis…/integruota-kurybos-komunikacija/
Skaitykite daugiau: ČIA

Dalinkis:

GRĮŽTI