fbpx

Darbas KSU vyksta nuotoliniu būdu pilnu tempu!


KSU nuotr.

 

Po Vilniaus miesto savivaldybės paskelbto ugdymo įstaigų uždarymo prabėgo vos kelios dienos, o Kazimiero Simonavičiaus universitetas jau yra visiškai pasirengęs ir dirba nuotoliniu būdu. Trejų metų nuotolinių studijų vykdymo patirtį turinčiam Universitetui nuotolinis darbas nesukelia papildomų trikdžių.

Paskaitos vyksta įprastu tvarkaraščiu, pasikeitė tik vieta – užuot su dėstytojais susitikę Universiteto auditorijose, studentai susitinka virtualiose paskaitose nuotolinių studijų aplinkoje.

Universiteto administracija taip pat dirba nuotoliniu būdu. Kiekvienas rytas prasideda virtualiu posėdžiu, kur aptariami svarbiausi klausimai, vėliau dirbama įprastai. Todėl visais rūpimais klausimais galite kreiptis į atsakingus darbuotojus – jie pasirengę padėti.

Būsimų studentų išankstinis priėmimas nesustoja – prašymas pildomas ir dokumentai tvarkomi internetu, kaip ir iki šiol, o motyvacinis pokalbis su Priėmimo komisija keliasi į virtualią erdvę.

Ir visi šie pokyčiai įvykdyti vos per 1 savaitgalį, netaikant rekomenduojamo 2 savaičių pereinamo laikotarpio! Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis apie susidariusią situaciją sako: „Labai didžiuojuosi mūsų Universiteto komanda, kuri per vieną savaitgalį sugebėjo be nesklandumų pereiti prie nuotolinio darbo formų ir užtikrinti kokybiškų nekontaktinių studijų organizavimą be jokio pertrūkio. Esu dėkingas Universiteto administracijai, dekanams, mūsų puikiesiems dėstytojams už vertybinį požiūrį, dalykiškumą, suinteresuotumą šiomis sudėtingomis sąlygomis.

KSU yra jaunas, dalykiškas ir dinamiškas universitetas, todėl galime priimti greitus ir lanksčius sprendimus. Jau ne vienerius metus KSU vykdomos nuotolinės Teisės bei Aviacijos vadybos studijos, dalis kitų studijų programų dalykų taip pat vykdomi nuotoliniu būdu. Taikome patikrintus techninius sprendimus, mūsų Universiteto dėstytojai ir studentai turi nuotolinio darbo patirties, todėl Universiteto bendruomenei nereikia papildomų mokymų ir specialaus pasirengimo laiko.

Lygiai taip pat sėkmingai toliau vykdome ir priėmimo procesą, perkeldami motyvacinius pokalbius į interneto erdvę. Mūsų Universitetą pasirinkę stojantieji gali būti ramūs – jų priėmimo procesai vyksta nustatytu ritmu, o būsimos studijos vyks dar geresnės, nei iki šiol. Kritinės sąlygos šiuo atveju nėra vien blogybė – jos padės KSU kolektyvui pakilti į dar aukštesnę technologinę studijų vykdymo pakopą, sustiprinti metodinius dėstomų dalykų pagrindus, pagaliau – turėti visas Universiteto studijų programas nuotoline forma. Tai mūsų Universiteto brandos ir pažangos ženklas, patvirtinantis, kad KSU yra aukšto kokybinio studijų organizavimo lygio institucija, pajėgi veiksmingai spręsti problemas net tokiu išskirtiniu šalies karantino laikotarpiu“.

Dalinkis:

GRĮŽTI