fbpx

Dar daugiau aviacijos naujienų ir įžvalgų KSU studentams!


Pradedame bendradarbiavimą su aviacijos ekspertu bei entuziastu Simonu Bartkumi ir prisidedame prie #aviacinisrokenrolas Patreon paskyros augimo ir būsimos knygos apie aviaciją išleidimo.

KSU Aviacijos vadybos ir Pramogų ir turizmo industrijų studijų programų studentai nuo šiol kiekvieną mėnesį kelis kartus per savaitę į savo studentiškus elektroninius paštus gaus Simono projekto #AviacinisRokenrolas straipsnius, aviacijos sektoriaus apžvalgas, tendencijas, įžvalgas, istorijas iš aviacijos sektoriaus užsienyje ir Lietuvoje.

Aviacijos ekspertas bei entuziastas Simonas Bartkus

,,Džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu su Kazimiero Simonavičiaus universitetu. Projekte #AviacinisRokenrolas skelbiu straipsnius, padedančius suprasti, kodėl žmonės trokšta keliauti ir kaip šita sudėtinga ir jauna industrija bando visomis jėgomis tą poreikį patenkinti. Studentai gaus #aviacinisrokenrolas pilnus tekstus, komentarus aviacijos naujienomis ir pokyčiams, Lietuvos aviacinių naujienų apžvalgą”- sako aviacijos ekspertas Simonas Bartkus.

,,Nuostabu prisidėti prie pirmojo tokio projekto Lietuvoje ir džiaugiamės, kad galime pasiūlyti savo studentams dar daugiau turinio, daugiau naujienų, sudaryti sąlygas dar geriau pažinti industriją labai patrauklia ir malonia forma! Kviečiame sekti naujienas savo studentiškose el. pašto dėžutėse.” – Kviečia KSU Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė

Dalinkis:

GRĮŽTI