fbpx

Dalyvaukite atvirame vebinare „Tavo karjera: praktiniai įrankiai, kurie padės nuspręsti“


Kazimiero Simonavičiaus universitetas, bendradarbiaudamas su karjeros mentorystės platforma, „idialogue.lt“, kviečia į atvirą vebinarą „Tavo karjera: praktiniai įrankiai, kurie padės nuspręsti“ su Sauliumi Alksniu.

Laikas: balandžio 16 d. 18:00 val.

Trukmė: 1,5 val.

Registracija: vykdoma čia iki balandžio 14 d. (imtinai)


KAM SKIRTA IR KODĖL?

  • Karjerą dar tik projektuojantiems  bei darbo besidairantiems, nes gausite tikslinių klausimų, į kuriuos atsakę ženkliai paprasčiau naviguosite klaidžiuose karjeros žemėlapiuose;
  • Visiems dirbantiems, nes Jums labai svarbu – ypatingai dabartinio neapibrėžtumo laikais –  reguliariai sustoti ir savo patirtis struktūrizuoti: kas nuveikta, kur link augti toliau ir kur slypi  neišnaudotas profesinis potencialas.

Jeigu be išvedžiojimų – visiems, kurie yra susirūpinę savo profesine sėkme!


KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Sužinosi apie 15 elementų, kuriuos sąmoningai kontroliuodamas padidinsi karjeros sėkmės tikimybę.
  • Tau bus pristatytas įrankis, kuris padės identifikuoti stipriąsias ir tobulintinas vietas bei aplinkui esančias galimybes ir grėsmes.
  • Gausi konkrečius klausimus profesinei bei ateities vizijai išgryninti.
  • Supažindintas su tikslų formulavimo įrankiu, jo pagalba gebėsi susidaryti veiksmų planą ir tobulėjimo žingsnius vizijai pasiekti.

Vebinaras yra pripildytas asmeniniais sėkmių ir nesėkmių pavyzdžiais, įžvalgomis ir pastebėjimais, idėjomis ir motyvuojančiais stūmiais veikti, o ne pasyviai laukti.

Vebinarą veda Saulius Alksnis, konsultantas, nepailstantis praktikas, karjeros mentorystės platformos „idialogue.lt“ įkūrėjas ir vystytojas, konsultuojantis asmenis, įmones bei universitetus, skaitantis atvirus pranešimus bei mokymus karjeros, lyderystės ir mentorystės tematikomis. ISM (Lietuva) ir Maastricht (Olandija) universitetų Alumnas, turintis stiprius profesinius pagrindus dirbant pardavimų vadybininku, pardavimų vadovu ir konsultantu vienoje iš lyderiaujančių mokymų ir konsultacijų įmonių Lietuvoje „TMD Partners“. Lektorius tiki ir pasitikti koučingo filosofija, tad yra sertifikuotas Baltijos koučingo centre – ten suformuotus įgūdžius sėkmingai naudoja darbe su klientais.

Lektoriaus Sauliaus Alksnio ekspertinės sritys – mentorystė ir mentorystės kultūros formavimas organizacijose, karjeros planavimas ir proaktyvus jos valdymas, lyderystė ir jos puoselėjimas.

Susipažinkite su lektoriumi iš arčiau: https://www.youtube.com/watch?v=4SRI8cn7MWA

Dalinkis:

GRĮŽTI