fbpx

#AviaInTheMaking susitikime – LOT vykdantysis direktorius Maciej Wilk


Maciej Wilk

Antrojo sezono #AviaInTheMaking naujiena – susitikimai su tarptautinių užsienio aviacijos kompanijų vadovais. Pirmasis užsienio svečias – LOT Polish Airlines vykdantysis direktorius Maciej Wilk. Jo paskaita apie strateginius kompanijos žingsnius ir atėjimą į Kauno oro uostą vyks rugsėjo 26 d. 17 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete (Dariaus ir Girėno 21, Vilnius).

Maciej Wilk LOT dirba nuo 2013 metų Planavimo ir kontrolės departamento vadovu, taip pat vadovavo finansų ir ekonomikos skyriui bei koordinavo pasiruošimą pelningo augimo strateginiam planui. 2017 tapo vykdančiuoju direktoriumi, atsakingu už kasdienes operacijas, užtikrinančias kokybę, saugumą, skrydžių reguliarumą ir kitas operacijas.

#AviaInTheMaking yra Kazimiero Simonavičiaus universiteto ir „Friendly Avia Support“ organizuojamas aviacijos paskaitų ciklas, vykstantis nuo 2017 metų. Tai nemokamų paskaitų ciklas ir bendravimo platforma, kurioje aviacijos profesionalai susitinka su mėgėjais. Susitikimų centre – aviacijos vadovų pranešimai įvairiomis su aviacijos verslu susijusiomis temomis. Renginiuose paskaitas skaitė: Avia Solutions Group“ valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis ir nepriklausomas ekspertas, politikas, ir aviacijos įmonių vadovas Arijandas Šliupas, „Magnetic MRO“ valdybos pirmininkas Jonas Butautis, „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ vadovas Karolis Čepukas ir „Small Planet“ vadovas Vytautas Kaikaris, „FL Technics“ vadovas Žilvinas Lapinskas, DOT LT vadovas Evaldas Petkus.

 

Renginys vyks anglų kalba. Dalyvavimas nemokamas, tačiau registracija būtina.

Registracijos nuoroda: https://aviainthemaking8.eventbrite.com

Daugiau apie renginį – čia.

Apie susitikimų ciklą „Aviation In The Making“– čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI