fbpx

Atvirų durų dienoje paskaitos apie saviraišką ir ekskursijos į ateities profesijas


Kovo 23 d. Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti atvirų durų dienoje, kurios tema – saviraiška, pritraukianti sėkmę. Kaip įsiklausyti į vidinius savo paties poreikius ir kaip juos paversti veikla, kuri vėliau galėtų tau pasitarnauti siekiant karjeros, pasakos prekinio ženklo „Nunu“ vadovė Simona Nainė ir rinkodaros specialistas Šarūnas Sakalauskas. O kaip galėtų atrodyti ateities darbo vieta, moksleiviai galės pamatyti specialių ekskursijų metu.

Kiekvienais metais profesijų žemėlapis keičia savo kontūrus, o nusakyt, kokios profesijos bus paklausiausios 5-10 metų perspektyvoje tampa vis sunkiau. Jau šiandien pastebima tendencija, kad darbdavys ieško ne konkretaus išsilavinimo turinčio darbuotojo, tačiau žmogaus, turinčio vienokių ar kitokių socialinių įgūdžių. Atliepiant šias tendencijas Kazimiero Simonavičiaus universiteto atvirų durų dienos pagrindinė tema – kaip ištobulinti asmeniniai įgūdžiai ir teisinga savęs reprezentacija gali padaryti reikšmingą įtaką ateities perspektyvoms bei atnešti sėkmės.

Rinkodaros ir komunikacijos specialisto Šarūno Sakalausko teigimu, šiandieniniame informacijos ir kontaktų sraute ypatingai svarbus yra pirmasis įspūdis. Praleidus progą gerai prisistatyti galima prarasti karjeros galimybes. Tačiau šiandieniniame pasaulyje viskas paprasčiau, nes daug kas priklauso nuo mūsų pačių. Susitikimo metu moksleiviai išgirs, kaip socialinė erdvė daro įtaką mūsų reputacijai ir duos vertingų patarimų, kaip elgtis, kad ji būtų teigiama.

Moksleivių ir jaunų žmonių tarpe itin populiari dainininkė ir drabužių prekinio ženklo „Nunu“ įkūrėja bei veidas Simona Nainė papasakos, iš kur semtis drąsos ir energijos siekiant save atrasti visiškai naujoje sferoje, kokios yra mados industrijos subtilybės, kokie rinkodaros sprendimai viešinant prekinį ženklą, buvo naudojami ir kaip neišsemti savo kūrybiškumo ir idėjų.

Kitoje renginio dalyje moksleiviai bus kviečiami į ekskursijas susipažinti, kaip galėtų atrodytų jų ateities darbo vietos. Aviacijos pasauliu besidomintys galės apsilankyti lėktuvų techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas teikiančioje kompanijoje „FL Technics“, taip pat apsilankyti Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centre bei Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriuje. Vietų kiekis į kiekvieną šių vietų yra ribotas. Registracija į atvirų durų dienas Kazimiero Simonavičiaus universitete vykdoma iki kovo 21 dienos. Vietų skaičius ribotas. Į atvirų durų dienas registruotis kviečiame šiuo adresu: https://ksu.lt/atvirosdurys/

Dalinkis:

GRĮŽTI