fbpx

Atvirų durų diena “Tiesioginis skrydis į KSU studijas” pavyko puikiai!


Balandžio 7-oji buvo išties įspūdžių pilna diena. Jau nuo pat ryto Kazimiero Simonavičiaus universitetas atvėrė savo duris “Tiesioginio skrydžio į KSU studijas” keleiviams, kurie ne tik šiemet planuoja rinktis universitetines studijas, bet ir ieško informacijos iš pirmų lūpų.
Esami ir būsimi abiturientai turėjo galimybę susipažinti ne tik su studijų galimybėmis universitete, bet ir pabendrauti su KSU studentais, alumnais bei dėstytojais.
Renginio vedėjas ir moderatorius – Teisės ir technologijų instituto Studijų ir mokslo vadovas Olegas Beriozovas, nuotaikingai pristatė Atvirų durų dienų pranešėjus: Lauryną Pečkaitį, kuris vedė asmeninės karjeros dirbtuves ir parodė kaip veikia vidinis melo detektorius.
Verslo ir inovacijų mokyklos vadovė Deimantė Žilinskienė kartu su aviacijos vadybos, skaitmeninio marketingo ir verslo vadybos studentais pasakojo ne tik apie aviacijos subtilybes, bet ir dalinosi praktiniai patarimais apie neribotas galimybes realizuoti savo potencialą šiose srityse.
Teisės ir technologijų instituto studentė, alumnė bei dėstytojai: dr. R. Kalenykas, profesorius dr. R. Burda pasakojo apie įvairias praktines situacijas bei privalumus, dirbant teisės srityje.
Kūrybos ekonomikos instituto vadovė doc. dr. Rasa Levickaitė tiesiogiai iš Ispanijos pasakojo apie mados industrijos studijas. Ypač daug dėmesio sulaukė šios studijų programos studentai Erikas ir Justina, kurie dalinosi savo patirtimi.
Atvirų durų dienos renginius vainikavo ryšių mezgimo (tinklaveikos) dirbtuvės, kurias vedė lektorė Ramunė Kasparavičienė. Ji ragino nebijoti megzti pažintis ir kuo daugiau bendrauti, nes tai pravers ne tik studijų metu, bet ir žengiant karjeros keliu.

Dalinkis:

GRĮŽTI